Для дітей повертають садок на Солом'янці й оновлюють стадіон з трибунами

Для дітей повертають садок на Солом'янці й оновлюють стадіон з трибунами

У Солом’янському районі реконструюють приміщення дошкільного навчального закладу № 306. Вийшло розпорядження КМДА.  Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Приміщення дитсадка тривалий час не використовувалось за призначенням. «Зокрема, передбачено проведення комплексу енергозберігаючих заходів, усунення недоліків типових проектів, внесення змін до зовнішнього архітектурного вигляду будівлі», – зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп.

Реконструкція будівлі дитсадка на Повітрофлотському проспекті, 40-А дозволить збільшити мережу дошкільних навчальних закладів, адже наразі у дитсадках комунальної власності на 100 місць нараховується 122 дитини.

Затверджено проект капітального ремонту стадіону з трибунами та спортивними майданчиками спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу № 302 на вул. Декабристів, 8-А у Дарницькому районі. Також там передбачено озеленення території та облаштування пішохідних доріжок і мощення із ФЕМ.

Нагадаємо, що торік на галузь освіти було спрямовано майже третину міського бюджету – понад 15 млрд гривень. Загалом за 4 роки побудовано або повністю реконструйовано 7 шкіл і 22 дитсадки. Зокрема, тільки у 2018 році у Києві запрацювали новозбудована школа та 5 збудованих та оновлених дитсадків. Завдяки цьому черга у дитсадки скоротилась за останні роки на 12,6 тис. місць.