Дослідники показали незвичайних тварин що живуть у Києві

Дослідники показали незвичайних тварин що живуть у Києві

Чудові фото показали у Фейсбук  «Я за еко-парк «Осокорки» активісти. З фотоапаратом вони пройшли повз Осокорківські озера й канал Бортницької станції аерації. Все, що вони побачили – достойне постійної уваги й збереження з боку людини – громади столиці. Адже це надзвичайне місце – пташина оаза навіть у суворий зимовий час, тому що багато птахів вже протягом десятиліть зимують в цих місцях. Влітку різноманіття птахів потроюється за рахунок пташок, які повертаються на гніздування у рідні місця. Тому всім киянам, в тому числі (і навіть – більше за інших) депутатам Київради варто негайно потурбуватися про створення еко-парку – пташиного заповідника на цих землях, не допустивши забудови територій черговими вбогими висотками.

-Олень(!), лис Микита, орлани та ще купа казкової краси пташок! Це неймовірне осокорківське сафарі!, - пише у Фейсбук киянин Вітя Сірко й публікує фото Олега Сніцара.

-Вилазка на БСА цього разу порадувала кількістю звіробонусів, - написав Олег Сніцар. - Трохи посидів в засаді, потім пройшовся близько кілометра вздовж берега. У гирлі каналу близько 50 лебедів-шипунів і кілька гоголів. Крім того що на фото, ще було багато крижнів і дятел звичайний.

Спільнота захисників озер на Осокорках випустила на основі  цих фото дивовижної краси календар, присвячений живій природі  і птахам, що живуть тут.

На фото: вівсянка очеретяна

Баклани у повітрі

Чапля сіра

орлан і круки

Чапля біла

Олень

Лисиця