Заповідні території Пущі, Голосієва та Осокорків не дуже цікавлять столичних депутатів

Заповідні території Пущі, Голосієва та Осокорків не дуже цікавлять столичних депутатів

Сьогодні о 10 годині мало розпочатися засідання Постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування. Тут мали розглядати надважливі питання з екологічної тематики й збереження зелених природних територій міста. Але на початок одинадцятої години на комісію прийшли лише 4 депутати з 14. Це голова комісії Олександр Міщенко, а також Дмитро Банас, Іван Картавий та Юрій Зубко. 

Кияни у залі засідань комісії перепитували: коли обрані ними люди з’являться, аби вирішувати найважливіші питання міста серед яких багато скандальних.

- Постійно таке відбувається. Не ходять. Потім підтягуються о 12-13 годині, - говорить депутат Київради Іван Картавий. – Я три роки прихожу на 10 годину на засідання комісії і сиджу чекаю. Нічого не змінюється. Через два роки будуть нові вибори у Київраду, може, щось поміняється на краще. А поки – нікому нічого не треба.

Які надважливі питання сьогодні у порядку денному постійної комісії? Це і розгляд проекту рішення Київради - підготовка до другого читання - про розірвання договору з забудовником озер на Осокорках-Центральних (за поданням Київського міського голови В. Кличка, голови депутатської фракції «Солідарність» А. Страннікова, голови депутатської фракції «Об`єднання «Самопоміч» Н. Манойленко, голови депутатської групи «Київська команда»С. Гусовського, голови депутатської фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» В. Бондаренка, голови депутатської фракції «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Ю. Сиротюка, заступника голови депутатської фракції «Єдність» К. Ялового. Розгляд проекту рішення Київської міської ради «Про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення «Золотий ліс Пуща-Водиці»» за поданням заступника голови Київської міської державної адміністрації П. Пантелеєва, виконувача обов`язків начальника Управління екології та природних ресурсів А. Мальованого.

Повторний розгляд проекту рішення Київської міської ради «Про охоронну зону національного природного парку «Голосіївський».А також про надання статусу скверів і парків ділянкам землі на вулицях: Бальзака, 4-6, Волкова, 2, генерала Доватора, 3-7, Миколайчука, 13-15, земельній ділянці №34 на Позняках, та іншим, про збереження від забудови території Цимбалів яр. Весь перелік питань на комісію можна подивитись тут.