Де у Києві можна пройти експрес-тест на захворювання: місця та графік роботи

Де у Києві можна пройти експрес-тест на захворювання: місця та графік роботи

За минулий тиждень у рамках дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 645 обстежень, загалом від початку дії проекту – 56 165 обстежень. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

 - За результатами обстежень 410 осіб із 645 мають надмірну вагу, у 285 обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, у 63 осіб – високий рівень цукру крові, а у 118 осіб – високий рівень холестерину, – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він нагадав, що у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені в усіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

- Окрім того, минулого тижня здійснено 60 виїздів мультидисциплінарних бригад. До складу бригад входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу, – зауважив Поворозник.

Графік роботи наметів можна переглянути за посиланням.