Київ піднявся у світовому рейтингу міст за індексом якості життя

Київ піднявся у світовому рейтингу міст за індексом якості життя

Столиця України посіла 192 місце в щорічному світовому рейтингу міст за індексом якості життя Numbeo. Набравши 104,44 бали Київ, у порівнянні з минулим роком, покращив усі свої показники, окрім кліматичного.

- Індекс якості життя - оцінка загальної якості життя за допомогою емпіричної формули, яка враховує 8 показників: індекс купівельної спроможності, індекс забруднення, співвідношення ціни на житло та прибуток, індекс вартості життя, індекс безпеки, індекс охорони здоров'я, індекс часу руху дорожнього руху і індекс клімату, -пояснюють на сервісі.

Рівень індексу якості життя (Quality of Life Index Rate) - рейтинг, який щорічно робить дослідний сервіс Numbeo.  Numbeo - це найбільша в світі база даних користувачів, які надають інформацію про міста та країни світу. Numbeo підраховує інформацію про умови життя у світі, включаючи вартість життя, показники житла, охорону здоров'я, транспорт, злочинність та забруднення.

У рейтингу індексу якості життя 2019 року Київ набрав 104,44 бала й посів 192 місце. Загалом до рейтингу цього року увійшло 227 міст.

Очолюють рейтинг міста: Канберра (Австралія) з 224.25 балами та Ейндховен (Нідерланди) з 215.66 балами.

Цікаво, що у рейтингу нашій столиці вдалося «обігнати» - Москву (Росія) з 104.15 балами, Одесу (Україна) з 102.39 балами та місто Мексика (Мексика) з 93.05 балами.