В столичному музеї розкажуть про винахідника унітазу

В столичному музеї розкажуть про винахідника унітазу

На честь оформлення першого патенту на зливний бачок ватерклозета (17.01.1861)  та до  дня пам'яті Томаса Креппера 17 січня Музей Історії Туалету відкриває виставку «Зливай з гідністю».

 - Чи можна  уявити собі домашній побут без унітазу? Напевно, ні. Це головний предмет людства, який постійно еволюціонує: від вигрібного до високотехнологічного обладнання. Його сьогодні вже можна взяти з собою в подорож не тільки на землі, але й в космос. Але унітазу в тому вигляді, який знайомий нам сьогодні, з бачком для води, ми зобов'язані Томасу Крепперу - людині – легенді, - повідомляють організатори виставки з Музею історії Туалету.  -  Він не тільки першим підняв бачок вгору для дозування і економічного зливу води, він був першим менеджером, який зміг відкрито рекламувати і продавати унітази, що було неприйнятно в XIX столітті.

Міфи, легенди, відкриття видатної  людини - Томаса Креппера, а також репринтні  видання каталогів продукції компанії «Thomas Crapper & Co», будуть представлені  на виставці.

Коли: з 17 січня  до  5 березня,  з 10.00 до 18.00
Де: Музей історії Туалету,  вул. Рибальска, 22.
Вхід вільний, тематична екскурсія Томаса Креппере – 25 грн.
Тел. Для довідок: 067-997-33-22, 044-499-31-61.