Навігатор на 14-те січня: куди піти у Києві

Навігатор на 14-те січня: куди піти у Києві

Сьогодні на вас чекають концерти, кінопокази та цікаві зустрічі. 

Вечорниці для родини: «Щедрий Вечір»

Театральна майстерня «Сузір‘я» ,  дитячий ансамбль «Зернятко» та Аня Заклецька запрошують разом відсвяткувати Щедрий вечір! Разом приготують кутю, виготовлять традиційні прикраси-обереги витинанки, вивчать і заспівають щедрівки, потанцюють традиційні танці та розкажуть найцікавіше про сутність та значення свят Маланки і Василя.  Спеціальні гості програми - чудова Наталка Лещенко (фольклористка, майстриня та спеціаліст із традиційних веселощів та свят), Оксана Стебельська (ведуча, співачка, художній керівник ансамблю «Українські барви»).
 
Коли: 18.00-19.00 майстер-класи, 19.00 вечорниці
Де: Театральна майстерня «Сузір‘я», вул. Ярославів Вал, 14-б
Вартість участі: 200 грн., діти безкоштовно

Вечір з мистецтвом: «Нереальна Божена Чагарова»

Творчість Божени Чагарової, авторки провокативних, гостро-сатиричних вишивок, викликає неабиякий резонанс у публічному просторі. Разом з відвідувачами та запрошеними гостями спробують з’ясувати що та чому викликає гостру зацікавленість феноменом Божени. Під час публічної дискусії «Нереальна Божена Чагарова» на фінісажі виставки Божени Чагарової «Україна: апогей сюрреалізму» поговорять про спосіб творити власну реальність та мистецькі категорії у творчості Чагарової.

Коли: о 18.30
Де: Арт-центр Ya Gallery, вулиця Хорива, 49Б
Вхід вільний

Вечір вишуканий: французька камерна музика

Бажаєте поринутись в чудовий світ вишуканої французької камерної музики? Тоді цей концерт саме для вас! Виконують студенти класу камерного ансамблю Ірини Степанівни Гаврилюк. Пролунають твори композиторів кін. ХІХ - ХХ ст. А саме: Г. Форе, К. Дебюссі, А. Онеґґера, Ф. Пуленка, А. Дютійо. 

Коли: о 18.30
Де: Київський будинок вчених, вул. Володимирська, 45-а
Вхід вільний

Вечір з кінокласикою: "Аккатоне" Бернардо Бертолуччі

Разом з кіноклубом “Ракурс” пропонують зануритись в творчість Бернардо Бертолуччі, спілкуватись, полемізувати, ділитися враженнями та подивится його ранні роботи. Перший фільм -  Аккатоне (1961), режисер -  П’єр Паоло Пазоліні, асистент режисера: Бернардо Бертолуччі. Стрічка в стилі класичного неореалізму, присвячена вивченню дна Вічного міста, світу убогості і дрібної крадіжки.

Коли: о 19.00
Де: Дім "Майстер Клас", Богдана Хмельницького, 57Б
Вартість квитків: 50 грн., реєстрація 

Вечір хоровий: "Шо з Києва та й до Русалима"

Муніципальна академічна чоловіча хорова капела  імені Л. Ревуцького, солістки Ніна Матвієнко та Валентина Іваненко, а також Хор хлопчиків та юнаків капели виконають традиційні, старовинні, сучасні піснеспіви, колядки, щедрівки. 

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2
Вартість квитків: 70-300 грн.

Вечір пізнавальний: зустріч з тревел-блогером

Неформальна зустріч мандрівників з Іриною Журавель - тревел-блогером, автором проекту Сам собі Колумб та автором Школи Подорожей. На зустрічі ми поспілкуються про секрети подорожей, про тенденції в світі мандрівників та бажані напрямки.

Коли: о 19.00
Де: Благодійний магазин Ласка, вул. Малопідвальна, 15
Вхід вільний, реєстрація 
*благодійний внесок за бажанням 

Вечір ностальгії: Polaroid Party

На кіновечірці гратимуть музику, робитимуть оригінальні Polaroid-знімки і розповідатимуть цікаві факти про історію та дійсність цього легендарного фотоапарату.
О 21.40 почнеться показ видовищної документальної стрічки Віллема Баптіста "Миттєві мрії" - про вплив феномену Polaroid на майбутнє фотографії та медіа, контрастну різницю між аналоговою та цифровою ерами у фотографії, а також їх зв’язок. 

Коли: о 21.00
Де: кінотеатр "Київ", вул. Велика Васильківська, 19
Вартість квитків: 120 грн.