Шукати роботу у центрах зайнятості українцям допоможуть кар’єрні радники

Шукати роботу у центрах зайнятості українцям допоможуть кар’єрні радники

Із січня 2019 року в усіх центрах служби зайнятості починають працювати кар’єрні радники. Вони допоможуть клієнтам Служби шукати роботу з урахуванням їх індивідуальних потреб, рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації та мобільності. Відповідний проект - “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні” - впроваджують в Україні експерти Міжнародної організації праці (МОП).

Про це повідомив офіційний портал Кабінету Міністрів.

- Кар'єрний радник працює з кожним клієнтом окремо. Він зможе побачити перешкоди, які стоять перед клієнтом на ринку праці у момент працевлаштування, та допоможе подолати їх. Ця особа буде вашим помічником щоразу, коли б ви не звернулися до служби зайнятості. Я вважаю, що, як клієнт, ви, імовірно, будете довіряти комусь, з ким ви вже говорили і хто підтримував вас, – розповіла про проект експерт МОП Валлі Корбанезе.

Згідно повідомлення, важливим елементом проекту є пілотування та впровадження в роботу Служби зайнятості інституту кар’єрних радників. Адже в сучасних умовах виникає потреба розширення спектра послуг для клієнтів Служби зайнятості.

З метою підготовки фахівців для роботи в проекті експерт МОП провела на базі Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України навчальні тренінги для фахівців Служби та Інституту, які будуть займатися підготовкою кар’єрних радників. Також Валлі Корбанезе координувала впровадження проекту в пілотних центрах зайнятості.

Нагадаємо, як повідомляв “Вечірній Київ”, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що необхідно ліквідувати нерівність в оплаті праці жінок і чоловіків, яка існує в Україні.