У Києві влаштують соціальний «Бал принцес» для дівчат

У Києві влаштують соціальний «Бал принцес» для дівчат

13 січня о 12.00 у готелі «Hilton» (б-р Тараса Шевченка, 30) відбудеться справжній бал за участю відомих жінок для 170-ти принцес від 7 до 11 років, повідомила Анна Шабатіна з Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До участі у заході в тому числі запрошені клієнти мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва - дівчата з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема діти з прийомних, багатодітних, малозабезпечених сімей, дитячих будинків сімейного типу, а також сімей внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю, діти з сімей, де є демобілізовані учасники АТО тощо.

Під час «Балу» відбудеться шоу неонових мильних бульбашок, танцювальні майстер-класи та інтерактивні розваги, музичні та танцювальні виступи.

Серед спеціальних гостей Леоніла Гузь, Міс Україна 2018 (після її виступу всі дівчатка зможуть сфотографуватися у цій короні переможниці конкурсу краси, що минає). Окрім цього Уляна Пчолкіна - чемпіонка з карате, учасниця конкурсу Міс Світу «Miss Wheelchair World» (на інвалідному візку) своїм прикладом вона покаже, що насправді люди з інвалідністю мають необмежені можливості, а також вручить спеціальні подарунки, підготовлені організаторами і партнерами. А Яна Заєць - учасниця шоу «Танці з Зірками» 2018, «Танцюють всі» проведе майстер-клас з танців.

Всі учасниці перенесуться в казкову атмосферу свята: приїдуть в сукнях, отримають подарунки та частування.

Захід є результатом об`єднання зусиль різних організацій з високим рівнем соціальної відповідальності.

Нагадаємо, в парку Шевченка влаштують грандіозний різдвяний фестиваль.