Киян запрошують на виставку картин, які об’їздили весь світ

Киян запрошують на виставку картин, які об’їздили весь світ

У КМДА відкрилась виставка картин художниці-аматорки Олени Васильєвої. Презентовано понад 30 картин, переважно пейзажі та квіти. Картини написані олією у стилі імпресіонізму.

Перша виставка Олени Васильєвої відбулась у 2017 році у Посольстві України у Мінську.  Картини художниці вже побували на виставках у різних країнах: Білорусія, США, Литва, Лівія, Китай та інші. А от у столиці виставку проводить митець вперше.

- Я аматор. В мене немає жодної художньої освіти. І почала малювати я вже у зрілому віці. Я пропрацювала в Київраді 15 років. А потім мій чоловік поїхав на дипломатичну службу, і я поїхала з ним. Саме там я почала малювати, адже з’явився вільний час. Думала, вийду на пенсію – почну малювати. Але мені чоловік подарував можливість розпочати це трошки раніше. В моїх роботах – туга за рідною Україною. Коли я почала малювати, стала бачити багато фарб різних кольорів. Наша природа дуже багата: я побачила, які хмари в нас, які відтінки мають дерева, які кольори у природі. І це було так прекрасно, - розповідає пані Васильєва.

Натхнення художниця шукає у природі. Творчі плани: малювати, малювати, малювати…

Творче життя пані Олени підтримує чоловік та щиро радіє успіху коханої.

- Я був радий, коли дружина почала малювати. Адже вона змінила рід своєї діяльності – вона творча людина.  Олена займалась і дизайном одягу, і шила, їй завжди це подобалось.  Малювати Олена вчилась, передивляючись відеоуроки по Інтернету. Ми зовсім по іншому стали дивитися на природу, світло, тінь, людей. Раніше я вважав: дерево є дерево. А зараз помічаємо відтінки. Це дуже цікаво, - розповідає дипломат Олександр Васильєв.

Крім офіційної частини на відкритті виставки також виступали творчі колективи.