Киян закликають подарувати новорічній красуні друге життя

Киян закликають подарувати новорічній красуні друге життя

Якщо перед новорічними святами ми маємо клопіт, де придбати ялинку та яку, то після – куди її подіти. Три роки тому в столиці почали працювати спеціальні пункти переробки ялинок, сосен, смерек та інших хвойних символів Нового року та Різдва.

Відкриваються такі пункти  2 січня. Можна занести новорічну красуню туди, там її перемелюють на тирсу, яку навесні підсипатимуть у лунки вічнозелених дерев у якості добрива. Таким чином покращується екологія міста.

- Це наш щорічний захід по екологічному збиранню та утилізації новорічних ялинок. У 2017 році було зібрано понад 5 тисяч ялинок, у 2018 –  понад 10 тисяч. Традиційно після Різдва та Водохреща кияни масово прибиратимуть ялинки. Тому ми пропонуємо здавати їх в обладнані пункти переробки. В цьому році таких пунктів 15, - розповідає начальник управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

Ялинки прийматимуть до 1 лютого. Найближчу до вас адресу пункту переробки зелених красунь можна знайти за посиланням.

- Минулого року у нас був рекорд: у травні приніс до нас чоловік ялинку. Напевне, дуже був стійкий і витримав довго і ялинку,і жінку, яка його пиляла, - посміхається директор КП УЗН Дарницького району м. Києва Людмила Філінська.