8 стартапів з Києва, що здивували світ у 2018 році

8 стартапів з Києва, що здивували світ у 2018 році

Інноваційні винаходи, про які говорить весь світ створюють в Україні. Ми зібрали 8 неймовірних стартапів. Це цікаві винаходи, ідеї яких народились у Києві.

Чим же здивували «наші» всю планету в минулому 2018 році?

1.  Ugears. Унікальні 3Д-пазли

Це молода українська компанія з власним виробництвом, яке розташоване у передмісті Києва. Стартапери виробляють з високоякісної фанери унікальні механічні 3Д-пазли, що рухаються. Вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Всі деталі легко скласти у модель.

Кожна фігурка має свою ідею. Наприклад, «Башта-Млин Ugears» - цікава подорож в історію. В основі конструкції – циліндрична башта Честертонського вітряного млина, збудованого в графстві Ворвікшир, в Англії у 17 столітті.

2. SolarGaps. Перші у світі сонячні жалюзі

SolarGaps SGV1 - зовнішні алюмінієві жалюзі з сонячними батареями, які виробляють електрику. Робота жалюзі контролюється смартфоном.

SolarGaps захищає будинок від зовнішніх впливів, затінює приміщення. У той же час сонячні панелі генерують зелену енергію (близько 100 Вт на 1 м2). Таким чином, можна значно заощадити на рахунках за електроенергію.

3. CruiseBe. Планувальник дозвілля під час круїзу

Подружжя з України придумали і створили мобільний додаток, що допомагає спланувати круїз. В цю ідею повірили в одному з найбільших американських акселераторів бізнес-проектів.

Зараз CruiseBe - це сайт, мобільний додаток для iOS і чат-бот в Facebook. Людина просто обирає свій круїз і його дату, а програма будує маршрут і пропонує варіанти дозвілля. В один клік користувачі отримують вичерпну інформацію про мандрівку з докладними статтями від реальних мандрівників і повним списком пам'яток і розваг в кожному порту та на кораблі.

4. Effa. Екологічна зубна щітка з переробленого паперу

Українці презентували одноразову зубну щітку, виготовлену з переробленого паперу та екологічно чистих матеріалів, які не шкодять  природі. Саме цей еко-стартап названо одним із найкращих у світі.

Щітки Effa, за словами розробників, прості у використанні, дешеві та стильні. Вони насамперед стануть у нагоді тим, хто багато подорожує. Питання екології у цьому контексті дуже актуальне, адже щодня готелі та авіалінії викидають приблизно 6 тон пластикових одноразових щіток.

5. Cardiomo. Винахід, що може врятувати мільйони людей

Ідея створення Cardiomo виникла у подружжя з простого бажання піклуватися про родичів, незважаючи на те, що вони знаходяться далеко.

Це мініатюрна наклейка для контролю стану здоров'я рідних. Біометричні сенсори фіксують роботу серця і легенів, температуру тіла і його положення, стреси, стан сну і навіть кількість викурених сигарет. Крім того, у разі критичних відхилень від норми, програма формує екстрені повідомлення і відправляє їх за допомогою PUSH-повідомлення на телефони родичів.

6. Helko. Розумні гантелі, що мотивують

Придумали «розумні» гантелі два столичні десятикласники. Це гаджет, за допомогою якого ви не просто зможете займатися спортом, а й отримувати необхідну мотивацію. Наприклад, кожного дня, коли ви прокидаєтеся і дивитесь на свій телефон, на нього приходить повідомлення «Привіт, тобі сьогодні необхідно позайматися, давай зробимо 5 підходів по 10 разів». Після виконання вправи, досягненням можна поділитися в соцмережах.

Якщо ж ви не будете займатися, гантель сама напише в соціальні мережі про те, що «хтось» полінувався. А це досить сильний соціальний елемент, що впливає на виконання вправи.

7. Picolor. Куб, що створює мільйони кольорів

Це міксер кольорів, який вміє змішувати більше мільйона різних відтінків. Щоб отримати потрібний колір, необхідно вибрати його на кольоровій панелі в мобільному додатку, після чого Picolor змішає рідкий концентрат. Потім його можна залити в спеціальний маркер, змішати з білою гуашшю, аквареллю або іншими речовинами, наприклад, гель-лаками. Після цього можна приступати до створення шедеврів.

8. Petcube Camera. З’єднує людей зі своїми вихованцями за допомогою технологій

Це гібрид камери, лазерної указки, мікрофона і динаміків. Винахід підключається до Wi-Fi, дозволяючи власникові перевірити, що робить улюбленець будинку. Цікава розробка українців дає можливість пограти з улюбленцем на відстані за допомогою лазерної указки або зателефонувати йому.

Якщо ж протягом дня вам ніколи, є функція, щоб налаштувати автоматичний режим гри. Можете займатися справами зі спокійним серцем, знаючи, що вдома не нудно.

Нагадаємо, як у космосі: кияни діляться враженнями від нового музею.