П'ять вихідних підряд у квітні: які дні будуть святковими у 2019 році

П'ять вихідних підряд у квітні: які дні будуть святковими у 2019 році

Кабінет міністрів України на засіданні в четвер затвердив перенесення робочих днів в 2019 році з вівторка 30 квітня на суботу 11 травня, з понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня, і з вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.

Як інформує "Інтерфакс-Україна", документом пропонується рекомендувати перенести ці робочі дні керівникам підприємств, установ і організацій для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю.

Відзначається, що цей перенос здійснений з метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування 1 травня - Дня праці і в 2020 році 1 січня - Нового року.

Спеціальний режим роботи банків у ці дні визначає Нацбанк.

Таким чином, п'ять вихідних днів поспіль буде з 27 квітня по 1 травня: в неділю, 28 квітня, святкується Великдень і вихідним автоматично стає наступний за ним понеділок, 29 квітня. 1 травня в Україні святкується День праці.

На наступний Новий рік в Україні очікується чотири вихідних дні підряд: з неділі, 29 грудня, по середу, 1 січня нового 2020 року.