В київській піцерії відкривається виставка картин ветеранів АТО

В київській піцерії відкривається виставка картин ветеранів АТО

В рамках проекту Project«W» Veterans, Volunteers and William - соціального англомовного театру ветеранів та волонтерів АТО - його учасники займалися з художницею Валерією Москвітіною та написали власні картини. Їх презентують сьогодні в Pizza Veterano. Роботи продаватимуться, а виручені кошти підуть на підтримку проекту. Всіх охочих запрошують долучитися. 

Валерія Москвітіна постійно приймає участь у різноманітних соціальних проектах: зайняття з волонтерами, учасниками АТО та їх рідними, малювання з дітьми та молоддю з різними складними життєвими обставинами, приймає участь у благодійних акціях, фестивалях. У листопаді 2018 року Валерія приєдналась до проекту «Project«W» Veterans, Volunteers and William. Щотижня у Михайлівському монастирі вони за чашечкою кави або чаю малюють власні роботи, готуючись до виставки.

Project «W» – Veterans, Volunteers and William   - унікальний соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО, які пройшли кастинг і вивчають англійську мову та театральне мистецтво. У 2019 році театр презентує виставу «12 ніч» Вільяма Шекспіра у сучасній обробці. Наразі збирають гроші на реалізацію проекту - костюми, декорації, технічне забезпечення, поліграфічну продукцію. Виручені від вистави кошти спрямують на підтримку активних підлітків, а саме підтримку соціально-культурних проектів, які відповідають викликам сучасного суспільства, авторами яких є діти віком 15-17 років.

Виставка картин ветеранів та волонтерів АТО "Інше життя"
Коли: 10 січня з 19.00 до 22.00
Де: Pizza Veterano, вул. Софійська, 8
Вхід вільний

Фото зі сторінки проекту.