Кінопрем*єри тижня в столиці: Сталлоне, «янгельський» вбивця та вірна собака

Кінопрем*єри тижня в столиці: Сталлоне, «янгельський»  вбивця та вірна собака

Традиційно в четвер в прокат виходять нові фільми. Цього тижня в кінотеатрах можна подивитися драми про 40-річного стартапера, вірну собаку, молодого вбивцю з янгельським обличчям та кримінальний бойовик з Сільвестром Сталлоне.

КРАСИВИЙ БІЗНЕС 

Що робити, якщо тобі сорок років, ти за все життя ні дня не пропрацював і тебе вигнали з дому батьки? Звичайно ж, створювати бізнес-план, як стати мільйонером за дуже короткий термін. Жак потрапив саме в таку ситуацію – на щастя, у нього є сестра Моніка, яка може бприйняти бездомного братика. У чому ж полягає його бізнес-ідея: поєднати лоукост і пластичну хірургію. Звісно, щоб розпочати, потрібні гроші. Жак знаходить групу звичайних робітників, яких умовляє вкластися в цю справу. Тепер їх мрії про прекрасне світле майбутнє все ближче та ближче! А можливо й ні...

Країна: Франція
Жанр: драма, комедія
Режисери: Бенуа Делепін і Гюстав Керверн. 
В головній ролі Жан Дюжарден

ШЛЯХ ДОДОМУ


Фільм знятий за однойменною книгою Брюса Кемерона.
Белла та Лукас майже все у своєму житті роблять разом. Грають, ходять на роботу, ганяються за білкою. Просто Белла – це чудова собака. Між чоловіком і твариною є якийсь невидимий, але дуже сильний зв'язок. Беллі дуже важко прожити навіть кілька годин без свого господаря – відразу починає сумувати. Одного разу безглузда випадковість завела собаку за сотні миль від Лукаса. Вона опинилася в зовсім іншому місті та не знає, як їй дістатися назад додому. Але Белла готова пройти цей складний шлях дикою місцевістю, з безліччю небезпек і новими відкриттями. Її зв'язок із Лукасом – це все, що в неї є, щоб дістатися додому.

Країна: США
Жанр: драма, пригоди, сімейний
Режисер: Чарльз Мартін Сміт

ЯНГОЛ

Буенос-Айрес, 1971 рік. Карлітос – гарненький підліток з обличчям янгола. Він звик завжди отримувати все, що захоче. У старших класах він зустрічає Рамона: незабаром вбивства стають для парочки способом самовираження. Засновано на реальних подіях.

Країна: Іспанія, Аргентина
Жанр: біографія, драма, кримінал
Режисер: Луїс Ортеґа
В головній ролі - Лоренцо Ферро

ГРА ПАМ'ЯТІ 

Пограбування інкасаторської машини пішло зовсім не за планом. Майже всіх грабіжників убили, крім МакДональда – його залишили в живих, але посадили до психіатричної в'язниці під охороною. Цей інцидент сильно вплинув на чоловіка – у ході зіткнення його мозок пошкодився, через що часто бувають провали в пам'яті. На сьомому році свого ув'язнення МакДональда викрадають. Його накачали експериментальним наркотиком, який повинен повернути пам'ять. Адже гроші після того пограбування так і не знайшли... Спіймати грабіжників доручили досвідченому детективу Сайксу...
 

Країна: США, Канада
Жанр: драма, кримінал
Режисер: Браян А. Міллер
В ролях: Меттью Модайн, Сільвестр Сталлоне, Раян Гузман