Фольклорний ансамбль заспіває колядок всім охочим в Києві

Фольклорний ансамбль заспіває колядок всім охочим в Києві

12 січня, у суботу, Божичі радо готові завітати до Вашої оселі з Колядою! Пишіть повідомлення в facebook на нашій сторінці і ми спробуємо здійснити Ваше бажання!, - запрошують учасники колективу. 

Фольклорний ансамбль "Божичі" був створений 7 січня 1999 року учасниками колядного гурта. До складу входять 9 осіб. Частина з них є випускниками кафедр фольклору Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського та Київського Національного університету культури та мистецтв. Четверо учасників влилися до колективу зі складу фольклорного ансамблю "Райморе", що діяв при Школі танців ансамблю "Божичі" (керівник - Ілля Фетисов).

"Божичі" достеменно репрезентують вокальну та інструментальну сільську музику, народні танці Подніпров'я України, насамперед Лівобережжя. Репертуар ансамблю його учасники записують власноруч у фольклорних експедиціях, яких вже здійснено дуже багато. Вокальну частину репертуару складають обрядові (колядницькі, весняні та великодні, петрівські, купальські, жнивні, весільні) та "вуличні" ("застольні") протяжні й жартівливі пісні, пісні козацького, солдатського та чумацького середовища, наймитські пісні. "Божичі" також виконують народні псальми та молитви.

Нагадаємо, на сцені столичного театру зустрінуться письменник і волоцюга.