Навігатор на 9-те січня: куди піти у Києві

Навігатор на 9-те січня: куди піти у Києві

Цього дня вас чекає чимало концертів, розповідь про різдвяний Київ минулих століть, показ фільму про вірну собаку та багато іншого.

Вечір французького шарму: Вікторія Васалаті з піснями Едіт Піаф

Перед від‘їздом до Франції з концертним туром у супроводі оркестру та за участю композитора, який написав найвідоміші пісні («Mon Dieu», «Non je ne regrette rien», «Les Flonflons du Bal», та ін) для самої Едіт Піаф, Шарлем Дюмоном, Вікторія погодилась для вузького кола презентувати концертну програму,

Вікторія Васалаті виконує головну роль у мюзиклі театру Івана Франка «Едіт Піаф. Життя в кредит» та обіцяє подарувати справжню атмосферу Парижу. 

Коли: о 19.00
Де: Галерея "Висоцький", вул. Воздвиженьска, 40
Вартість квитків: 300 грн.

Вечір пізнавальний: Лекція Ольги Друг "Різдвяний Київ кінця XIX - початку XXст."

«Веселого Різдва та щасливого Нового року!» – ці слова часто звучать у  святкові зимові дні.  А  чи знаєте ви, що вперше вони з’явилися на листівці  ще у 1840 р?! Чим же відрізняється різдвяна ялинка киян  кінця ХІХ  - початку ХХ ст. від ялинки новорічної 1950-60-х років? Якими іграшками прикрашалися ялинки,  хто і як їх виготовляв та яким чином? Адже історія новорічної іграшки – це історія країни! Хто виготовляв Дідів Морозів та Снігуроньок у 1920-40-і рр? На ці та інші питання ви отримаєте відповідь на казковій лекції Ольги Друг  – людини, яка все життя досліджує історію нашого Міста.

На лекції будуть розглянуті різноманітні вітальні різдвяні та новорічні листівки кінця ХІХ ст. – початку ХХ ст., 30-х -60-х років ХХ ст., а також новорічні листівки
української діаспори, серед художників таких листівок – Василь  Кричевський, Галина Мельник та інші.
 
Коли:
о 19.00
Де: Контрактова площа, 7
Вартість квитка: 140 грн. (попередня оплата після реєстрації, 180 грн. на місці

Вечір музичний: Різдвяні пісні на Хрещатику

У затишній залі на Хрещатику  можна долучитися до свята, у якому візьмуть участь солісти Національної оперети та гості - гурт «Тоніка», Народний хор камерної та духовної музики м. Глухова, які подарують вам свої різдвяні пісні. У програмі – пісні та колядки, частину яких свого часу виконав та записав Іван Козловський. На свято різдвяних пісень можна приходити у народному одязі, у карнавальних костюмах, щоб не тільки послухати чудових виконавців, але й поспівати разом!

Коли: о 19.00
Де: Арт-центр ім. Івана Козловського, вул. Хрещатик, 50-Б
Вартість квитків: 80 грн.

Вечір в кіно: Допрем'єрний показ "Шлях додому"

Захоплива історія за мотивами світового бестселера - однойменної книги Брюса Камерона. Белла – весела грайлива собачка, яка обожнює смачненьке, досліджувати світ і ганятись за білками. Та одного разу її життя перевертається з ніг на голову – вона відбивається від дому. Назустріч пригодам, долаючи труднощі і величезні відстані, Белла будь-що має повернутися до людини, якій віддана усім серцем. 

Коли: о 19.30 
Де: кінотеатр Оскар ТРЦ Smart Plaza, пр. Перемоги, 24.
Показ безкоштовний для усіх, хто попередньо зареєструється та на місці зробить благодійний внесок від 100 грн.

Арт-Середа: Інклюзивна фотолабораторія

Валерія Карпань і Марина Хрипун  представлять виставку "Інклюзівна фотолабораторія" - результат довгострокового дослідницького проекту для людей з порушеннями зору, який мав на меті за допомогою медіа фотографії репрезентувати перспективу незрячих - відобразити їх погляд на навколишнє дійсність й їхні методи пізнання видимого з допомогою не зорового сприйняття. Таким чином кураторська фотолабораторія інтегрує слабозорих в комунікативний процес візуальної культури і розширює уявлення візіонерської культури про видиме і дійсне.

Коли: о 19.00
Де: IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8
Вхід вільний

Вечір святковий: «З колядою ідем!»

Ансамбль народних інструментів «Дивограй», дитячий хор «Сузір’я» Дитячої музичної школи № 33  імені В.В. Пухальського та солісти (Руслана Якобінчук, мецо-сопрано, Валентина Матюшенко, сопрано) приготували програму з колядок, щедрівок та знаних українських народних пісень. ​

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, вул. Володимирський узвіз, 2
Вартість квитків: 70-250 грн.

Вечір театральний: Прем’єра вистави "Води Мерліна"

Чи зможуть Меззетін і Арлекін знайти порятунок  від страждань у водах магічних фонтанів? Адже один із них запалює почуття любові, а другий - ненависті…  Чи порятують дивовижні води мешканців Парижа, які потерпають від пристрастей і байдужості?  Всевладний чаклун Мерлін робить людям подарунок, але за ним чатує небезпека…  Куди веде героїв гра бажань і почуттів? Чи до свободи, чи нової пастки? 

Коли: о 19.00
Де: Центр Леся Курбаса, вул. Володимирська, 23В
Вартість квитків: 80 грн, студентам 40 грн.

Вечір джазовий: Olesya Zdorovetska Quintet Promova

408-й концерт проекту "Тема з варіаціями. Live 3.0" Promova - це місце зустрічі для найбільш творчих українських джазових музикантів під керівництвом співачки та композитора Олесі Здоровецької (Київ / Дублін). Цього разу до музикантів долучиться відомий саксофоніст і продюсер з Лондону Нік Рот. 

Коли: о 20.00
Де: "Музичний простір МК", вул. Б. Хмельницького, 57 Б
Вартість квитка: 200 грн.