Київ продовжують чистити від снігу вже четверту добу

Київ продовжують чистити від снігу вже четверту добу

Враховуючи мінусову температуру і велику вологість повітря, дорожники постійно слідкують за станом дорожнього покриття у Києві та  проводять його обробку протиожеледними матеріалами.

384 одиниці снігоприбиральної та допоміжної техніки, а також 65 бригад з ручного прибирання підприємств «Київавтодору» чергують сьогодні у столиці. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Спецтехніка та бригади з ручного прибирання чистять тротуари, зупинки громадського транспорту, пішохідні зони.

Аби не допустити ожеледиці на дорогах, підприємствами «Київавтодору» протягом 5-8 січня було витрачено 3 845 тонн солі та 4 481 тонн піщано-соляної суміші. Тривали роботи і з вивезення снігу. Загалом з початку зимового періоду автодорівцями вивезено з вулично-дорожньої мережі 32 896 тонн снігу.

Також у КК «Київавтодор» повідомили, що наразі проводиться випробна експлуатація 2 мобільних снігоплавильних установок та навчання персоналу. Ці установки було закуплено наприкінці 2018 року. Вони працюватимуть у різних районах міста залежно від необхідності.

Контроль і управління комунальною технікою і персоналом комунальних підприємств здійснюється через Єдиний диспетчерський центр, який мер Віталій Кличко відкрив у грудні 2018 року.

 Диспетчерський центр опрацьовує дані GPS-трекерів, встановлених на спецавтомобілі, для моніторингу розташування, маршруту руху комунальної техніки. У Центрі бачать через гео-систему місцезнаходження техніки та тип виконуваної роботи по районах або по кожній окремій одиниці (номерний знак, швидкість, вид авто, вид виконуваних робіт тощо) та оперативно реагують, спрямовуючи машини туди, де найбільш необхідно.

Крім того, міські служби оперативно реагують на звернення мешканців щодо прибирання снігу або обробки вулиць через Контактний центр міста  Києва 15-51. Інформація, яка надходить від мешканців, терміново передається відповідним службам в роботу.