Знайшовся поцуплений громадський туалет з парку "Орлятко"

Знайшовся поцуплений громадський туалет з парку "Орлятко"

Громадський туалет, який зник у парку "Орлятко", знайшлвся. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав директор КП "Київський центр розвитку міського середовища" Денис Півнев.

- Силами нашого комунального підприємства був встановлений і відремонтований громадський туалет контейнерного типу в парку "Орлятко". Але сьогодні вночі сталася прикра подія - громадський туалет було вкрадено!, - написав він сьогодні вранці.

Пізніше стало відомо, що громадську вбиральню прийняли за МАФ та відвезли на майданчик. І після оформлення відповідних документів його повернуть на місце.

- Фандорін, заздри! Наша поліція показала себе в дії! Контейнерна громадська вбиральня, що таємниче зникла вночі з парку «Орлятко» - знайдена! Эт-т-то раз! Після оформлення усіх відповідніх документів, вона буде повернута на своє місце. Эт-т-то два! Після повернення, туалет працюватиме, як і передбачалось. Эт-т-то три! Тепер займемось питаннями упередження таких неприємностей! Питання безпеки та протидії правопорушень не менш важливе, ніж красиві лавки. Це точно! Зараз ми встановлюємо WiFi в парках Києва, наступним кроком до цього WiFi під’єднаємо web-камери, - написав Денис Півнев.