В Лондоні вибрали кращі фотографії дикої природи

В Лондоні вибрали кращі фотографії дикої природи

Багато людей фотографують тварин і природу, коли вони подорожують,  але скільком їм  пощастило наблизитися до диких африканських собак або сплячого дитинчати горили?

Цього року конкурс фотографів  дикої природи, проведений Музеєм природничої історії в Лондоні, обрав групу зображень для своєї щорічної премії LUMIX People's Choice. Понад 45 000 фото було подано від професійних та аматорських фотографів з 95 країн, а вибори були звужені до 25 фото. Про це пише сайт MNN.

"Зображення демонструють фотографію дикої природи як форму мистецтва, хоча і змушують нас враховувати своє місце в природному світі і нашу відповідальність за її захист", - написали організатори музею в прес-релізі.

Конкурс проводиться вже 54 роки і «Фотограф року дикої природи»  є найстарішим конкурсом у своєму роді.

"Ми хочемо надихнути людей  з'єднатися з природою,  це і лежить в основі того, що ми робимо як музей, і саме тому ми пишаємося тим, що проводимо цей конкурс. Нагорода LUMIX People's Choice спеціальна для нас тому, що вона надає публіці можливість вибрати переможця, і я з нетерпінням чекаю побачити, які з цих прекрасних фотографій стануть улюбленими, - писав Ян Оуенс, директор науки в Музеї природознавства і член журі.

Проголосувати за найкраще фото, яке вам сподобалося найбільше, запрошує сайт  MNN. Голосування відкрите до 5 лютого, і всі зображення в даний час виставлені в Музеї природничої історії Лондона.

Переклад із скороченнями - Катерина Новосвітня "Вечірній Київ"