Кактуси в снігу: пустелю в Арізоні засипало товстим шаром

Кактуси в снігу: пустелю в Арізоні засипало товстим шаром

Пустелі Арізони, з їх золотистим піском і іржавими каньйонами,  мають неземну красу. Тому, коли Мати-Природа вирішує змінити декор, вона може зробити речі ще більш містичними. Про це повідомляє сайт MNN.

Пустеля Таско (Tuscon)  отримала 0,4 дюйма снігу в день Нового року, загальна кількість снігу дорівнює той кількості, що Балтімор, Бостон, Нью-Йорк, Філадельфія і Вашингтон, бачили  1 грудня. Альбукерку  довелося вирішувати, що робити, коли на дворі у пустелі 2 дюйми снігу. Вирішили скасувати заняття у школах 3 січня.

Рідкісний снігопад є результатом холодного повітря, розташованого на великій висоті над Південно-Західним узбережжям США. Це холодне повітря панувало над регіоном  більшу частину тижня, згідно з даними The Washington Post, але скоро має бути ослаблення холодів, та повернення регіону до більш нормальної температури - 50-ступеня Fahrenheit (10 градусів Celsius).

Тепер, коли мешканці та туристи намилувалися на сніжну пустелю, вони з нетерпінням чекають на те, що сніг розтане і знову відкриє всі чудеса пустелі.

Переклад з англійської Катерина Новосвітня "Вечірній Київ".