Різдвяна музика: киян запрошують на святкові концерти з колядками

Різдвяна музика: киян запрошують на святкові концерти з колядками

Кілька святкових концертів, на які ще можна придбати квитки. 

Лускунчик: музика та пісок

Заключний концерт симфонічного шоу з пісочною анімацією "Лускунчик". Kyiv Fantastic Orchestra під орудою диригента Ділявера Османова зустрінуться на одній сцені з учасницею шоу «Україна має талант», «America’s Got Talent», півфіналісткою «Spain’s Got Talent» – Світланою Тельбух. Запрошуємо на незабутнього «Лускунчика», адже ця вистава – частина казкового світу дитинства, який у спогадах залишиться на все життя.

Коли: 7 січня о 12.00
Де: Будинок архітектора, вул. Грінченка, 7
Вартість квитків: 100-350 грн.

Ансамбль «Хорея Козацька». «Ангели, знижайтеся!»

За підтримки ГО «Країна мрій» Олега Скрипки ансабль "Хорея Козацька" презентує "Ангели, знижайтеся!".  У програмі – церковні гімни-монодії до Різдва Христового, різдвяні канти з Почаївського Богогласника 1790-1791 рр. і твори з духовного концерту.

Коли: 8 січня о 19.00
Де: Національна філармонія України, вул. Володимирський узвіз, 2
Вартість квитків: 70-300 грн.


Святковий концерт "Нові мелодії Різдвяної ночі"

 Унікальний вечір, на якому звучатимуть найкращі українські колядки у сучасному аранжуванні для солістів, оркестру і хору. Над проектом працювали найкращі аранжувальники країни - Іван Небесний, Олексій Баженов, Євгеній Брага, Тимур Полянський, Артем Рощенко, Юрій Мельник.

Серед солістів -  Ніна Матвієнко, Тарас Штонда, Ольга Фомічова, Ольга Чубарева (Lady Opera), Олена Гребенюк, Дар’я Литовченко, Дар'я Миколенко, Дмитро Фощанка, Михайло Гуменний-Петрівський, Олександр Вознюк, Олексій Жмуденко.

Коли:  7 і 8 січня о 19.00
Де: Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва, вул. Межигірська, 2
Вартість квитків: 60-400 грн.

«З колядою ідем!»

Ансамбль народних інструментів «Дивограй», дитячий хор «Сузір’я» Дитячої музичної школи № 33  імені В.В. Пухальського та солісти (Руслана Якобінчук, мецо-сопрано, Валентина Матюшенко, сопрано) приготували програму з колядок, щедрівок та знаних українських народниїх пісень. ​

Коли: 9 січня о 19.00
Де: Національна філармонія України, вул. Володимирський узвіз, 2
Вартість квитків: 70-250 грн.

Різдвяні пісні на Хрещатику

У затишній залі на Хрещатику  можна долучитися до свята, у якому візьмуть участь солісти Національної оперети та гості - гурт «Тоніка», Народний хор камерної та духовної музики м. Глухова, які подарують вам свої різдвяні пісні.  У програмі – пісні та колядки, частину яких свого часу виконав та записав Іван Козловський. На свято різдвяних пісень можна приходити у народному одязі, у карнавальних костюмах, щоб не тільки послухати чудових виконавців, але й поспівати разом!

Коли: 9 січня о 19.00
Де: Арт-центр ім. Івана Козловського, вул. Хрещатик, 50-Б
Вартість квитків: 80 грн.