Пеппі, Санта та вертеп: які різдвяні вистави столичні театри приготували для дітей

Пеппі, Санта та вертеп: які різдвяні вистави столичні театри приготували для дітей

Ми знайшли святкові вистави, на які ви ще можете купити квитки. 

"Фабрика Санти"

Казкове видовище з хітовою музикою, спецефектами та неочікуваним розвитком сюжету. Дітей запрошують приєднуватися до Роксани, забіяки Марка та їхніх друзів, щоб звільнити з полону Санту, без якого Різдво не зможе розпочатись!

Коли: 5 січня о 12.00 та 15.00
Де: Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва, вул. Межигірська, 2 
Вартість квитка: 50-200 грн.

"Даринка, Гриць та Нечиста сила” 

Вигадливо весела, із добрим гумором казка про дивовижну силу любові до близької людини, до своєї землі; про те, як багато важать у житті рідні слово, мова, пісня.

Хоробра і кмітлива дівчина Даринка, мандруючи у пошуках свого коханого козака Гриця, опиняється у дивній стороні де панує Нечиста сила. Поле, ліс, луки, все живе навкруги – змарніле, пташки не співають, люди похмурі та непривітні. За чужинців, що заволоділи цим краєм та поневолили його народ, навіть дрібне бісеня з лісового болота – капосник і розбишака Дідько Лисий, перетворився на нечестивого диявола Люцифера Вельзевульського. Лишень красень-богатир Гриць не скорився ворогам-басурманам, тому Пан і тримає його закутим в кайдани у своєму палаці та знущається над ним.

Але виявилося, що Даринка має в собі величезну чарівну силу, яка здатна здолати злі чари, повернути радість поневоленим людям, життя й силу завороженій землі. Навіть Дідька Лисого підкорила Даринчина сила й перетворила на веселого пустуна. Розумна і відважна дівчина разом із новими друзями знаходять дотепний спосіб як пошити у дурні ворогів-чужинців, врятувати з неволі коханого та звільнити рідну землю від наволочі.

Коли: 6 січня о 12.00
Де: Київський державний академічний театр драми і комедії, пр. Броварський, 25
Вартість квитка: 30-75 грн.

"Різдвяні канікули з Пеппі"

Вигадлива Пеппі приготувала для глядачів неймовірно цікаві історії. Та тільки для таких, які й самі залюбки фантазують і вірять у диво. Ну, бодай на мить, бодай під час Новорічно-Різдвяних свят. 
Тривалість вистави - 1 година 50 хвилин
Рекомендований вік - з 6 років

Коли: 6 січня об 11.00 та 13.30
Де: Київський академічний театр на Липкахвул. Липська, 15/17
Вартість квитка: 60-200 грн.

"Скрудж або Різдвяна пісня у прозі"

Один із найвідоміших творів світової літератури - "Різдвяна пісня" Чарльза Діккенса.  Скупий та черствий Ебенізер Скрудж ненавидить людей, усмішки та радість. А тим більше - свята. Його родина давно змирилася з характером буркотуна Скруджа. Самотній скнара береже кожну копійку, проте не витрачає жодного пенні, шкодує давати милостиню, економить на платні для свого бідного клерка та допомозі рідним. Герой приречений на похмуре існування без сенсу та змін. Але однієї різдвяної ночі трапляється дещо містичне: до кімнати Ебенізера приходять привиди, які показують чоловікові неймовірні та таємні речі...  
Тривалість вистави - 1 година
Рекомендований вік - 14 років

Коли: 7 січня о 12.00 та 15.00
Де: Київський академічний театр на Липкахвул. Липська, 15/17
Вартість квитка: 60-200 грн.

"Різдвяна колискова"

В основі цієї святкової вистави – вертепне різдвяне дійство. Перед глядачем постають добрі волхви-царі, злий цар Ірод, нещасна мати Рахіль, тесля Йосип, Діва Марія та маленький Ісус у колисці, якому Мати співає колискову, прагнучи вберегти його від усякого лиха. А розповідають цю давню історію три Янголи.

Чарівна музика, красиві вірші, майстерність акторів-лялькарів та віра у справжнє диво робить цю виставу особливою в репертуарі театру. Вистава вчить дітей добру і передає світлий і радісний настрій найяскравішої події людства – народження Ісуса Христа.

Коли: 7 січня о 17.00
Де: Театр ляльок на лівому березі Дніпра, вул. Милославська, 1
Вартість квитка: 70 грн.

Історія, якій понад 2000 років

Малий театр із задоволенням познайомить ваших діток із дивом, яке трапилося однієї ночі у Вифлеємі. На них також чекатимуть ангели та колядники, з якими вони обов’язково потоваришують. І, звісно, нові друзі покажуть діткам які атрибути, ігри, співи, забави характерні для Різдва. Дійство буде присвячено випіканню різдвяного калача, який дітки будуть довершувати власноруч і безумовно зможуть поласувати ним.

Коли: 11 і 13 січня об 11.00
Де: МАЛИЙ ТЕАТР, вул. Олеся Гончара, 33, 
Вартість квитка: 300 грн. Квиток купується лише для дитини. Батьки відвідують виставу безкоштовно та можуть спостерігати за дійством.

Нагадаємо, чим дивують дитячі новорічні вистави в Києві: космос, акробати і тіні