Без "бандюків" та безхатченків: спецпідрозділ поліції патрулюватиме залізничний вокзал столиці

Без "бандюків" та безхатченків: спецпідрозділ поліції патрулюватиме залізничний вокзал столиці

Центральний залізничний вокзал у Києві за місяць планують позбавити від скупчення кримінального елементу та безхатченків за допомогою спецпідрозділу та відеокамер. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

- Центральний залізничний вокзал є візитною карткою нашої столиці. Він є центром відправлення поїздів у всі куточки нашої країни. Однак останнім часом криміногенна ситуація на території вокзалу суттєво погіршилась, - поділився заступник .

Саме тому, за його словами, вже найближчим часом на вокзалі з’явиться справжня сервісна служба Національної поліції. В експлуатацію введуть сотню відеокамер та щоденно на патрулювання буде заступати понад 50 бійців спецпідрозділу «ТОР» Департаменту патрульної поліції України. 

- До МІУ надходять численні скарги. Тому спільно з керівництвом Патрульної поліції України  розробили ініціативу, підтриману Євгеном Кравцовим.  Наше завдання - вже за місяць навести лад на вокзалі. Пасажир має себе відчувати у безпеці й комфортно, - розповів Юрій Лавренюк.

У планах міністерства реалізувати даний проект у всіх містах «мільйонниках», а також, у майбутньому можливе відновлення практики супроводу пасажирських поїздів нарядами правоохоронців.