Прокуратура виявила підроблені рішення Київради стосовно землі у Биківні

Прокуратура виявила підроблені рішення Київради стосовно землі у Биківні

Прокуратура столиці виявила підроблені рішення Київської міської ради та вимагає повернути 2 земельні ділянки у селищі Биківня вартістю понад 45 млн.грн. Повідомляє на сторінці Фейсбук речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

Київська місцева прокуратура №3 у судовому порядку вимагає витребувати на користь територіальної громади міста Києва дві земельні ділянки площею 1,573 га та 0,2 га та загальною вартістю понад 45 млн гривень, що розташовані на вул. Радистів у селищі Биківня Деснянського району столиці.

Як з’ясувалося, спірні земельні ділянки перейшли у приватну власність на підставі підроблених рішень Київської міської ради.

-Зважаючи на те, що Київська міська рада позбавлена можливості здійснення належного контрою та раціонального використання земельних ділянок у зв’язку з їх незаконним відчуженням, місцева прокуратура звернулась до суду з позовними заявами про витребування вищевказаних ділянок на користь столичної громадикоментує  Андрій Лисенко.

Крім того, за фактом незаконного вибуття майна територіальної громади, розслідується кримінальне провадження, процесуальне керівництво в якому здійснює місцева прокуратура.