Зручно і швидко: важливі онлайн-сервіси Києва

Зручно і швидко: важливі онлайн-сервіси Києва

Здається, сучасне життя вже неможливе без комп'ютерів і смартфонів. Заразом і надання різноманітних послуг активно переходить у онлайн-режим.

Електронні сервіси столиці постійно створюються, розвиваються, їх вже назбиралася величезна кількість  - "Вечірній Київ" обрав най-найпотрібніші. 

Звернення громадян 1551

Call-center цілодобово приймає скарги і пропозиції від мешканців міста. Тут є функція перевірки виконання свого звернення, інтерактивна картка звернень та спецпроект «прямий зв’язок з Київською міською владою».

Звернення приймаються за телефоном 1551 та 205-73-37, а також на веб-сайті «Контактного центру міста Києва» www.1551.gov.ua.

Диспечерська служба 1557

Отримання оперативної інформації про проведення планових і аварійних роботах в своєму будинку. Достатньо ввести свій номер телефону та пароль. Після цього вам на телефон приходять повідомлення про проведені роботи.

Посилання: www.1557.kiev.ua/login


Е-демократія

Місце для громадського обговорення проектів нормативно-правових актів. Тут кияни мають можливість висловити думку та проголосувати за проекти НПА. Також тут можна обговорити перейменування вулиць міста.

Важливо! Необхідна реєстрація для участі в обговоренні.

Посилання: www.projects.kievcity.gov.ua


Електронні петиції

Сервіс для громадян, який дає можливість донести свої ініціативи до Київської міської ради. Завдяки сервісу кожен киянин має змогу розмістити свою петицію.

Важливо! Необхідна реєстрація для створення нової та підтримки вже існуючої петиції

Посилання: www.petition.kievcity.gov.ua

Онлайн рух транспорту на карті Києва

Онлайн карта-схема руху маршрутів громадського транспорту від КП "Київпастранс". Серед них - автобуси, тролейбуси,трамваї, маршрутки та електричка. Стеження за їх рухом відбувається за допомогою датчиків GPS, встановлених у кожному транспортному засобі.

Посилання: www.kpt.kiev.ua/.../Transport_online/