Подільський міст: споруджуються заїзди з Подолу та естакада на Русанівських садах

Подільський міст: споруджуються заїзди з Подолу та естакада на Русанівських садах

У КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» повідомили, що погодили з проектувальними та підрядними організаціями, задіяними на будівництві Подільсько-Воскресенського мостового переходу, графіки видачі проектно-кошторисної документації, а підрядникам графіки виконання робіт з урахуванням запуску автомобільного руху в 2020 році.

Будівельники вимагають, аби проектувальники надавали реальні терміни, адже Дирекція на основі отриманих матеріалів складає графік фінансування на наступні роки відповідно.

Нині на будівництві Подільського мостового переходу працює  111 осіб. На естакаді на Рибальському півострові забетонували плити в прогоні 9-10В, фарбують спеціальною фарбою, що захищає бетон від корозії балки в прогоні 4с-5с, зроблено котлован та очищено шлам з паль на опорі 17. У Дирекції також повідомили, що старий вантовий міст через гавань, де полюбляли лазити екстремали, нині надійно захищено від сторонніх осіб. Ця споруда буде обов'язково демонтована.

На арковому мосту через р. Дніпро тривають зварювання розкосів і в’язів наверху та збирання в’язів та розкосів арки на стапелі на суші на лівому березі ріки у виробничому містечку. Також, триває спорудження естакади на суші – на Русанівських садах від опори №20 до опори №26.

Розпочалися роботи з будівництва заїзду на міст з вулиць Набережно-Хрещатицька та Верхній Вал на Подільський мостовий перехід,  тому в найкоротший термін намагаються перекласти інженерні мережі, яких дуже багато. Це й теплові мережі, водопровід, каналізація, електричні та телекомунікаційні мережі.

Подільсько-Воскресенський міст продовжує змінюватися. Завдяки погоді перед Новим роком змонтували вже 14 в’язь, тобто на три більше, ніж хотіли у 2018 році.  За планом, нинішня мала б монтуватися аж навесні наступного року, тож мостобудівники працюють з серйозним випередженням графіку. Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Читайте також у "Вечірньому Києві" про те, як і з якої якості матеріалів будують Подільський міст