До 50-річчя Музей історичних коштовностей в Києві безкоштовно покаже свої скарби

До 50-річчя Музей історичних коштовностей в Києві безкоштовно покаже свої скарби

4 січня 1969 року, філіал Національного музею історії України – Музей історичних коштовностей України вперше гостинно відкрив свої двері для відвідувачів. За час, що минув, його відвідали сотні тисяч людей. Музей завжди був своєрідною візитівкою країни і радо приймав почесних гостей з усього світу – королівських осіб і президентів, парламентарів і міністрів, діячів культури та представників вищого духовенства. У стінах Музею звучали десятки різних мов, а з його експонатами на міжнародних виставках знайомилися у понад 20 країнах світу. Цей музей називають Золотою скарбницею України, адже музейному зібранню коштовних старожитностей, що складається з 56 тисяч предметів, рівного у світі немає.

За роки свого існування Музей оновлювався, поповнювалася його колекція, змінювалися і осучаснювалися форми роботи з аудиторією. Колектив МІКУ пропонував своїм гостям ґрунтовні тематичні екскурсії, пізнавально-розважальні квести, інтерактиви, театралізовані програми і навіть «археологічні розкопки». У стінах музею відвідувачі зустрічалися зі Скіфським Воїном та Царицею, войовничою Амазонкою та Геродотом, Майстром-золотарем, царицею Естер та княжною Янкою, загадковим казкарем Скрінфлі та запальною Бабусею-Ягусею. За 50 років було чимало всього… Але неодмінною завжди лишалася гостинність співробітників та захопленні враження відвідувачів.

4 січня 2019 року з нагоди «золотого» ювілею з 11.0 до 18.00 буде безкоштовний вхід до музею, протягом дня  - консультації від науковців. Безкоштовні консультативні години у кожному залі планують від 11.00 до 12.00, від 14.00 до 15.00, від 16.00 до 17.00.

Нагадаємо, кіно на різдво: в "Києві" розкриють таємниці динозаврів і Ван Гога.