Кіно на Різдво: в «Києві» розкриють таємниці Ван Гога і... динозаврів

Кіно на Різдво: в «Києві» розкриють таємниці Ван Гога і... динозаврів

В перші дні нового року в столичному кінотеатрі глядачів чекає програма «Кіно на Різдво» — вибухова суміш з минулих гучних прем’єр та кількох новинок. Сім днів — сім документальних стрічок, що гарантовано помножать святковий настрій.

Програма:

3 січня о 19.00 «Моне: магія води та світла»
Це розповідь про одержимість світлом і водою, яку митець трансформував в окремий вид магії, а потім зобразив на своїх картинах. Його історія розповідає про особливе вміння Моне перенести на полотно власне, кристально чисте бачення форм та об’єктів у тому вигляді, в якому їх ще ніхто не бачив. 
 
4 січня о 19.00 «Динозаври: у пошуках сенсації» 

Директор та продюсер стрічки Францеско Іверніцці вирушає у подорож унікальними місцями знахідок кісток, щоб розкрити головні таємниці динозаврів. Від сенсаційних знахідок у найвіддаленіших точках планети до сучасних лабораторій та аукціонних будинків світу, де колекціонери та наукові інститути сперечаються за право отримати ці рідкісні екземпляри.

5 січня о 19.00 «Королівський балет «Лускунчик»
Постановка Пітера Райта для Королівського Балету не зраджує традиціям класики російського балету, дбайливо зберігаючи головні деталі конкретного історичного періоду. Сольні ролі та ансамблі влучно доповнюють талант блискучої трупи, що разом подарують вам по-справжньому незабутню різдвяну історію.

6 січня о 19.00 Кіноконцерт «Ганс Ціммер: Наживо в Празі»
Перший концертний фільм Ціммера, записаний на заповненому вщент 17-тисячному майданчику O2 Arena в Празі.  На сцені Ціммер виступив з 72 музикантами: Національним симфонічним оркестром Чехії, повним хором і особливими гостями, серед яких гітарист The Smith Джонні Марр, а також колеги композитора з не одним десятком нагород. Разом вони виконали саундтреки до фільмів "«Інтерстеллар», «Початок», «Пірати Карибського моря», «Темний лицар», «Гладіатор», «Король Лев» та інших.

7 січня о 19.00 Документальний фільм «Макквін»
Ця стрічка допоможе по-новому розкрити особистість Макквіна через інтерв’ю з його найближчими людьми. Вони розповідають історію видатної людини, яка, окрім цього, була ще й фешн-дизайнером. Окрім інтерв’ю, фільм містить архівні зйомки з показів нових колекцій, що розповідають історію Макквіна яскравіше за будь-які біографічні деталі.

8 січня о 19.00 «Ван Гог: Пшеничні поля»
Унікальний погляд на творчість Вінсента ван Гога очима однієї з найвідданіших колекціонерок його творів. Події фільму розгортаються в голландському музеї Креллер-Мюллер. Напрямок виставки визначили листи Тео ван Гога, молодшого брата митця, які ілюструють злети й падіння його життя, а також знайомлять нас із місцями, де жив художник — від Парижа до Провансу. В об’єктиві режисера — не лише безцінні скарби художника, але й неймовірна архітектура самого музею.

9 січня о 19.00 «Клімт і Шіле»
Час розквіту кар’єр Клімта і Шіле припав на кінець золотої ери. Саме в цей час розпадається Австро-Угорська імперія, а сам Відень, вперше за декілька століть — в наляканому стані невідомого майбутнього. Це був час, коли Фрейд відкрив свої «потяги» та «психо», жінки починають вимагати незалежності. Час відкриття бездонності его, в якому й сьогодні ми продовжуємо рефлексувати себе. Все це відбивається і в мистецтві.

Де: кінотеатр "Київ", вул. Велика Васильківська, 19
Вартість квитків: 150 грн.

Нагадаємо, столичні поліцейські розважатимуть дітей на Різдво