Де на канікулах в Києві дітям поспілкуватися зі святим Миколаєм і Дідом Морозом

Де на канікулах в Києві дітям поспілкуватися зі святим Миколаєм і Дідом Морозом

Ваша дитина ще не встигла розказати про свої бажання святому Миколаю? Деякі резиденції продовжують працювати і в цьому році.

Резиденція Святого Миколая на Подолі

На вході дітей зустрічає янгол, дає цукерку і проводить до Святого Миколая. Той розпитує, як справи, як себе дитина поводила протягом року та які має побажання. Всередині будиночку є кілька фотозон, в яких можуть сфотографуватися діти та їх батьки.  Також охочі мають змогу написати листа Святому Миколаю та кинути його у скриньку. Наприкінці Святий Миколай вручає кожному подарунок - це може бути солодощі, сувеніри (наприклад, різдвяний янгол) чи теплі рукавички. Як виглядає резиденція, дивіться тут

Графік роботи: до 20 січня, з 11.00 до 19.00 по будням, з 10.00 до 20.00 по вихідним. 
Де: Контрактова площа
Вартість вхідного квитка: 100 грн. (дитина віком до 10 років у супроводі дорослого), 50 грн. (додатковий квиток для 1 дорослого), 200 грн. (сім'я з 2 дітьми). По будням обіцяють знижену вартість квитків.

Резиденція Святого Миколая на "Країні мрій"

Будь-яка дитина може зайти в гості до Святого Миколая, розказати віршик, сфотографуватися та отримати солодкий подарунок. На вході, очікуючи своєї черги, можна почитати дитячих книжок. Як виглядає зимова "Країна мрій" на лівому березі та резиденція всередині дивіться тут.  

Коли: щодня з 12.00 до 21.00 до 7 січня. 
Де: біля МВЦ, Броварський проспект, 15
Вхід вільний

Новорічний конкурент: Резиденція Діда Мороза на ВДНГ

В чарівній новорічній інтерактивній шоу-казці кожен малюк зможе потрапити в гості до Діда Мороза! Тут діти познайомляться з  ельфами - вірними помічниками Мороза, і згадають, як важливо ділитися добром зі своїми близькими і друзями.

Подорож до Резиденції Діда Мороза почнеться із зустрічі з казковими персонажами біля величезної ялинки Концерт-Холу ВДНГ, які закрутять гостей в хороводі і проведуть їх у справжню Резиденцію Діда Мороза. З перших же кроків у Резиденції гості потраплять в чарівний світ, в якому кипить робота ельфів і головного героя Нового року. Тут кожен в отримає на пам'ять про свю новорічну пригоду смачний подарунок від Діда Мороза. Чим вражає новорічне шоу Winterra на ВДНГ дивіться тут
 
Коли: до 13 січня, о 9.00. 13.00. 17.00
Де: Концерт-Хол ВДНГ, пр-т Глушкова, 1, павільйон 7
Вартість квитків: 150 грн.

Нагадаємо, столичний театр запрошує подарувати дітям казку