Ні сніжинки у Дніпровському районі: комунальники чистять вулиці та парки

Ні сніжинки у Дніпровському районі: комунальники чистять вулиці та парки

В Дніпровському районі столиці продовжуються роботи з прибирання території від снігу. 496 співробітників Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» працюють на утримованих територіях підприємства, прибираючи міжквартальні проїзди та прибудинкові території. Про це повідомили у Дніпровській РДА.

- 37 співробітників та 31 одиниця спеціальної снігоприбиральної техніки Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» розчищають вулично-дорожню мережу району та зупинки громадського транспорту, - повідомили в адміністрації.

Озеленювачі району прибирають сніг у парках, скверах та бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро. Особлива увага приділяється чищенню сходів, а для комфортного пересування здійснюється посипання піско-соляною сумішшю доріжок в місцях заледеніння. До робіт залучено 98 працівника та 5 одиниць  снігоприбиральної спецтехніки.

Тривають роботи з обробки протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорт, наразі використано 52,5 т суміші.