В Театрі на Подолі презентують незвичну казкову виставу для дітей і дорослих

В Театрі на Подолі презентують незвичну казкову виставу для дітей і дорослих

«Пан Лампа» – іммерсивна вистава для дітей від 6 до 106 років. Разом з акторами глядачі потраплять у чудернацький світ дитячих фантазій, страхів, викликів та перемог. Але  не загубляться на шляху, адже з ними завжди буде Пан Лампа. І хоч це звичайнісінький дідусь, та голова його світиться, наче справжня лампа. 

Глядацькі місця будуть розташовані прямо на сцені, а не в залі, як зазвичай, бо глядачі залучені до гри!

«Пан Лампа» – казка, побудована з 10 коротких новел. Разом із дідусем та його турботливою онучкою Псюхою ми зустрінемо дивакуватих персонажів: Бабцю Драпцю, яка ходить догори дригом, сестер Кусюк, що є найнезвичайнісінькими блохами у світі, Пані Страшинську, яка більше за все на світі любить лякати дітей ( але ж ми їй не дамо!) До нас завітає сама Пані Сонце і бозна-хто ще. Химерні друзі будуть співати, бешкетувати та вирішувати найскладніші життєві питання. Щоб у фіналі зрозуміти просту істину: коли ділишся своїм внутрішнім світлом – його лиш більшає. 

 - Ми робимо казку, яка буде цікава і дітям, і дорослим. Впевнений, що цікаве для себе знайдуть і зовсім маленькі з батьками, і підлітки, і дідусі з бабусями, - впевнений режисер Дмитро Захоженко. -  Казка перш за все про світло – кожен може сяяти, мов Пан Лампа. Персонажі у нас найцікавіші: це і Пані Страшинська, маленьке кумедне нещастя, яка воліє в житті одного – лякати дітей. А як можливо ужитися з нею під одним дахом? Лише посміявшись. Це і Бабця Драпця, що доводить, що йогою можна займатись і у 83 (і що життя лише починається)! Це і Пані Сонце, якій трішки самотньо на небі. І багато інших, яких краще побачити вживу. Дитиною я обожнював казки. Я і зараз їх обожнюю, але наважився взятися за дитячу виставу, тільки коли в мене самого з'явилися діти. Я згадав ту бездонну енергію, що криється у цих історіях і маленьких широко розкритих оченятах, що вдивляються в кожне слово. У нас багато пісень, музики, театр тіней, ляльки, мультики. На репетиціях багато сміху і, мабуть, тільки так і треба створювати дитячі вистави!»

У ролях: Александр Анатольевич Клаунинг, Александр Данильченко, Kostya Temlyak, Юлия Шевченко, Світлана Телеглова, Кирилл Карпук, Екатерина Вайвала. 

Коли: 5 та 6 січня о 12:00
Де: Театрі на Подолі. Вистава буде на Новій сцені, збір у залі Ігоря Славинського, Андріївський узвіз, 20Б
Вартість квитків: 300 грн. 

Нагадаємо, театральний січень: які вистави покажуть у столиці.