Навігатор на 2-ге січня: куди піти у Києві

Навігатор на 2-ге січня: куди піти у Києві

Ми чудово знаємо, як важко відпускати щасливі свята та повертатися до повсякденних справ. Пропонуємо події, які піднімуть настрій в цей перший робочий день в новому році. 

Новий рік на Подолі: музичний вечір з Kadnay

Для тих, хто у швидкому ритмі міста не встигає насолодитися святковою атмосферою, новорічні концерти на Контрактовій подовжуються. Для вас виступатимуть: 

16:00 - Bright Thought
17:00 - Не лізь бо вбьє
18:00 - Яна Брилицька
18:20 - Шосте чуття
19:20 - Kadnay

Новий рік на Софії: музичний вечір з Pianoбой​

На Софійській площі ввечері буде цікаво. Для вас виступатимуть:

17:00 - Trueman
17:20 - The Sixsters
18:00 - ROCKOKO
18:40 - SKEEMANS
19:00 - SOLOVIOV & band
20:00 - Pianoбой

Вечір з різдвяним балетом: "Лускунчик" у Royal Opera House

«Найноворічніша» подія  у кіно на сцені Королівського театру Ковент-Гарден. «Лускунчик» — захоплююча історія для усієї родини, що вже більше 120 років зачаровує магією казкового балету. Хореографія: Лев Іванов, допрацьовано Пітером Райтом Музика: Петро Ілліч Чайковський. Стрічка демонструється англійською мовою з українськими субтитрами 

Коли: о 17.20
Де: Баттерфляй DeLuxe, вул. Антоновича, 50
Вартість квитків: 135 грн.

Вечір в кіно:  новорічна прем'єра "11 дітей з Моршина"

За сюжетом, Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал — осмій. В бажанні заробити легкі гроші, Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об'єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з'явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю

Окрім сімейного перегляду нової детективної української комедії, на вас чекає зустріч та спілкування з творчою групою фільму, автограф- та фотосесія, розіграш цінних призів.

Коли: о 18.00, початок сеансу о 19.00
Де: кінотеатр "Київська Русь", вул. Січових Стрільців, 93
Вартість квитків: 75-85 грн.

Вечір ігровий: МетроКвест #2. Початок підземки

Київський метрополітен став дипломною роботою студента інституту інженерів В. Папазова за 1936 рік. І лише в 1960 році було відкрито 5 перших станцій червоної гілки, що починалися від експериментальної станції Дніпро і тяглися до Вокзальної - всього 5 км.  Під час будівництва перших станцій метро в Києві онуку студента Папазова дуже хотілося залишити пам’ять про свого діда, тож він сховав для нащадків декілька таємних літер. А через двадцять років ці таємні знаки були знайдені, розшифровані, і по результатам була складена карта і короткий опис. І зараз ми спробуємо пройти слідами великого ідейника! Реєструйтесь грати в «МетроКвест. Початок підземки» та дізнайтесь силу-силенну цікавих історій найзручнішого транспорту в Києві! 

Щоб взяти участь в квесті потрібно зібрати команду з 2-7 осіб (якщо у вас немає команди - реєструйтесь), заповнити реєстраційну анкету, прийти грати в квест в доброму гуморі.

Усі завдання виконуються в підземці метрополітену. Тривалість квесту - 2-3 години + нагородження команд.

Коли: о 18.00.
Де: парк Тараса Шевченка (біля пам'ятника Кобзарю).
Вартість: 200 грн з особи або 350 грн на двох, діти шкільного віку - 80 грн, діти дошкільного віку безкоштовно​

Вечір лекційний: Мистецькі символи Різдва

Як саме біблійні сюжети зображували митці різних епох? Чому вони дозволяли собі сміливо інтерпретувати священні сюжети? Разом із мистецтвознавицею Наталією Романовою зосередимо увагу на темі Різдва у живописі, літературі та кінематографі. 

Коли: о 19.00
Де: Освітня станція 31В1, вул. Пушкінська, 31-В-1
Вартість квитка: 450 грн.

Вечір з Диким театром: "Ми всі дорослі люди" 

Ви знаєте, на що здатні чоловіки, щоб повернути жінку? Ту саму, яку кохають до безпам’ятства? Так, квіти, подарунки, шалені вчинки…Все це відпочиває на березі Дніпра, порівняно з «методом Мухи».

Що потрібно? Хоробрість, пасмо волосся і магічний ритуал. Петр бере з собою папірець із закляттям, віскі для хоробрості, ножиці для волосся і вирушає до коханої. Цей день переверне його життя, що й до цього було шаленим. І не тільки його…

Коли: о 20.00
Де: Сцена 6, вул. Васильковская, 1
Вартість квитків: 150-400 грн.