В столиці пройде подвійний смолоcкипний марш на честь Бандери

В столиці пройде подвійний смолоcкипний марш на честь Бандери

Сьогодні в Києві відбудеться марш, приурочений до 110-річчя з Дня народження Степана Бандери. Як дань шани легендарному борцю за волю та незалежність. В столиці паралельно збирають на дві ходи. 

Святковий марш на честь Степана Бандери

1 січня 2019 року Національний Корпус запрошує відзначити 110 річницю від дня народження провідника українських націоналістів Степана Бандери, який став одним із залізних символів незламності та відчайдушної боротьби українців за волю та власну державу.

Всіх охочих закликають долучитися до свята, яке стало вже доброю традицією й щороку збирає десятки тисяч учасників по всій Україні, і разом вшанувати пам'ять видатного українця. 

Початок ходи о 17:00
Де:  збір на площі біля Оперного театру (Володимирська, 50).

Марш честі у день народження Бандери

1 січня 2019 року у Києві відбудеться щорічна, традиційна смолоскипна хода, приурочена до дня народження Провідника та натхненника українців - Степана Бандери.

- Вшанувати його пам'ять, чин та ідеї щорічно виходять десятки тисяч українців в багатьох містах. Його слова та дії стали дороговказом борцям-послідовникам за волю Української держави. Його ім’я вже чверть століття зі страхом згадують наші вороги, - йдеться у повідомленні. -  Сьогодні українці відновлюють історичну правду та справедливість про Степана Бандеру та Організацію українських націоналістів. Іменем Провідника названі проспекти й вулиці, його життя вивчають мільйони людей у всьому світі.

Всіх охочих запрошують долучитися до події. Організатори маршу:  "Правий сектор", ВО "Свобода", С14, ОУН та КУН

Коли: збір о 18.00
Де: парк Т. Шевченка біля пам’ятника Кобзареві.