Новорічний подарунок кіноманам: в столиці показують кращі арт-фільми року

Новорічний подарунок кіноманам: в столиці показують кращі арт-фільми року

Arthouse Traffic представляє добірку найкращих фільмів року, що минає – до неї увійшли фільми-події, лауреати міжнародних кінофестивалів та кінопремій. Ексклюзивні покази проходять в кінотеатрі «Жовтень».

В програмі  -  драма «На межі» Фатіха Акіна, яка отримала приз Канського кінофестивалю за найкращу жіночу роль; «Вбивство священного оленя» Йоргоса Лантімоса; трилер «Тебе ніколи тут не було» з Хоакіном Феніксом; трагікомедія «Не хвилюйся, він далеко не піде» Гаса Ван Сента, мелодрама «Холодна війна» Павла Павліковського (номінант від Польщі на Оскар), «Літо» Кирила Серебреннікова (біографічна стрічка про Майка Науменка та Віктора Цоя) та скандальний «Будинок, який побудував Джек» Ларса фон Трієра.

Українське кіно представлене трьома фільмами – це «Донбас» Сергія Лозниці, «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової та трагікомедія спільного виробництва України, Франції та Ісландії «Гірська жінка: на війні». 

Для маленьких глядачів підготували документальний фільм-подорож «Земля: один вражаючий день» і французько-бельгійський мультфільм «Великий злий лис та інші історії».

Покази проходять мовою оригіналу з субтитрами, а також в українській озвучці. 

Коли: до 23 січня
Де: кінотеатр "Жовтень", вул. Костянтинівська, 26
Вартість квитків: 80-120 грн.

Нагадаємо, чотири яскраві кінопрем'єри до Нового року в столиці