Ідеї до свята: безвідходні екотовари продають в новому магазині на Шулявці

Нещодавно магазин zero waste товарів Ozero відкрив у Києві шоурум, де охочі можуть на практиці дізнатися все про екологічний спосіб життя та придбати натуральні товари, які не забруднюють навколишнє середовище.

Про це “Вечірньому Києву” повідомили у компанії.

- Ozero наважились на шоурум після року роботи онлайн. Наразі в інстаграмі компанії доступно понад 70 позицій товарів zero waste. Однак багато хто із покупців хоче подивитись на продукцію вживу. Щоб зрозуміти, наприклад, якою на дотик є люфа — природня вічна “ганчірка” — рослина, що підійде для миття будь-якої поверхні: від посуду до тіла людини. Уявити це непросто, поки не візьмеш її до рук, - розповіли представники компанії.

У шоурумі представлено декілька напрямів продукції:

- продукти для особистої гігієни

- для кухні

- для take away.

Товари привозять з Німеччини, Франції, Великобританії, Туреччини та України. Усі виробники дотримуються стандартів та норм філософії zero waste та виготовляють якісний продукт. Для того, щоб обрати найкращих, Ozero тестують десятки аналогів. Тому, наприклад, кращою зубною щіткою власниці компанії визнали бамбукові Hydrophil з Німеччини і тепер саме їх представляють у шоурумі.

п/п

Назва товару

Ціна

1

Kitchen Kit - набір для кухні:

- книга “Дім-нуль відходів”

- люфа,

- торбинки для шопінгу,

- щітка для миття посуду

499 грн

2

Бамбукові чашки, 250 мл

350 грн

3

Люфа

75 грн

4

Бамбукові зубні щітки

180 грн

5

Кольорові авоськи (Франція)

220 грн

Вибір місця розташування шоуруму був не випадковий — приміщення мало бути просторим, світлим та відображати філософію власниць компанії — нічого зайвого. Волею випадку вони познайомились із магазином Roslynka та розмістились на другому поверсі їх максимально зеленого шоуруму за адресою вул. Гарматна 1. Режим роботи магазину: пн-пт - 12:00-20:00, сб - 12:00-16:00.

В новому шоурумі можна буде проконсультуватись з питань екоадаптації, поспілкуватись, послухати лекції та поставити питання про стиль життя zero waste людям, які знають про це із власного досвіду.

У планах компанії на рік - розширити асортимент товарів мінімум у два рази. Також обіцяють, що вже у найближчому майбутньому у них з’явиться сайт із повноцінним онлайн-магазином.

Довідка.

Zero waste — це філософія, яка з англійської перекладається як нуль відходів”. Вона пропагує зміну способу життя таким чином, щоб усі продукти використовувалися повторно і сміття не потрапляло на смітники чи спалення. Важлива ідея “Zero waste” - це переосмислення необхідності придбання усіх товарів та зменшення обсягу сміття, яке продукує кожен.

Акцент робиться на тому, щоб заохотити людей відмовитись від продуктів, які їм не потрібні і потенційно можуть опинитись в смітнику. Також існує ціла наука як навчитись шукати альтернативу “одноразовому життю”, зокрема пластиковим пакетам та посуду.