Ковзани, «бублики» і глінтвейн: де у Києві активно провести вихідні

Ковзани, «бублики» і глінтвейн: де у Києві активно провести вихідні

Новорічні вихідні гарна нагода зважитися на щось авантюрне. Наприклад, покататися разом із дітьми на ковзанах чи «бубликах».

Фото Бориса КОРПУСЕНКА
Фото Бориса КОРПУСЕНКА
Фото Бориса КОРПУСЕНКА
Фото Бориса КОРПУСЕНКА
Фото Бориса КОРПУСЕНКА
Фото Бориса КОРПУСЕНКА

На «бублику» з вітерцем: найбільші льодові гірки Києва

Одна з найпопулярніших зимових розваг серед дітлахів та дорослих — гірки! А у Зимовій Країні на ВДНГ гірки тюбінгові, ще й сяючі.

Цитрусове короліво на Співочому полі запрошує помилуватися експозицією  у кризі, цитрусовою ялинкою,  лимонними арками та найбільшою у Києві тюбінговою гіркою.

В історичному центрі міста, на Контрактовій площі, окрім колеса огляду цього року встановили тюбінгову гірку. Тільки от замість шин, відвідувачі катаються на резинових килимках

Де покататися на ковзанах: дві локації для романтиків

ВДНГ вже кілька років поспіль облаштовує одну  з найбільш комфортних локацій для розваг в Києві. Романтичні фотозони, світлове 3D-шоу на льоду, незвичайна ілюмінація, приємна музика, комфортні зони відпочинку і, звісно, ковзанка.

Ковзани напрокат є для малих і великих. Майте на увазі, що вони бувають для фігурного катання (із зубчиками) і «бігові» - кататися у них «дві великі різниці».

Романтичну ковзанку також облаштували у парку ім. Тараса Шевченка. Вона діятиме до 14 січня.

Скільки коштує новорічна казка на Софійській площі

 На Софійській площі зараз триває величезний різдвяний ярмарок. Дерев'яні будиночки переповнені сувенірами, іграшками і, звичайно ж, смаколиками.Також, можна поласувати фірмовими солодощами: яблуками у карамелі чи глазурі та зігрітись ароматним глінтвейном. До речі на ярмарку великій вибір ароматного напою звареному, як на білому, так і на червоному вині з фруктами та спеціями. Вартість від 60 до 100 грн.