Дитячу бібліотеку на Подолі перетворили на сучасний простір

Дитячу бібліотеку на Подолі перетворили на сучасний простір

На Подолі ( вул. Межигірська, 25) звичайну дитячу бібліотеку перетворили сучасний громадський простір, де буде місце для малих і великих. Тут реалізували проект «Biblio Hub», завдяки чому вона стала також доступною для людей з інвалідністю.

Старе приміщення капітально відремонтували, встановили нову техніку: комп’ютери, 3D-принтер, інтерактивну дошку, потужний проектор. У бібліохабі навіть облаштували кухню з холодильником, мікрохвильовкою та посудом.

- Ще півтора року тому на Подолі була звичайна бібліотека у класичному її розумінні із щорічним «пасажиропотоком» у 3 тисячі читачів. Але зараз ми бачимо, що з простої бібліотеки можна зробити сучасний функціональний простір! Тут буде все! Від освітніх й розважальних заходів до теорії й практики, де паралельно з культурними традиціями дітки зможуть навчатися та дізнаватися про інноваційні технології і розкривати свій творчий потенціал, – розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

Школяр Андрій поділився враженнями з «Вечіркою» стосовно нової бібліотеки.

-Атмосфера тут особлива... Я люблю читати та подорожувати Європою.  За кордоном багато дивовижних бібліотек. Це не просто читальні, а громадський простір, де хочеться  провести день. У  Києві ж дуже багато занедбаних, несучасних книгозбірень. Як у них «заманити» молодь? Тож велике дякую усім, хто врятував цю та зробив тут особливе і комфортне місце, куди хочеться повертатися. Приємно, що подбали і про людей обмеженими можливостями. Мрію аби таких бібліотек ставало більше,  – коментує восьмикласник Андрій Бойчук.

На осучаснення бібліотеки, створення простору знань і практик, було направлено 3 млн грн, включаючи ремонт (2 млн 100 тис. грн) та обладнання (899 тис. грн).

Нагадаємо, онлайн-бібліотеку українських аудіокниг презентували у Києві