Жінку судитимуть за дітей, покинутих у квартирі

Жінку судитимуть за дітей, покинутих у квартирі

Київська місцева прокуратура № 2 направила до суду обвинувачення щодо 28-річної жінки, яка на 2 доби залишила напризволяще в квартирі двох своїх малолітніх дітей 3-х та 7-ми років.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

- В ході досудового розслідування слідчими та прокурорами з’ясовано, що з 8 по 10 жовтня поточного року 3-річний хлопчик та його 7-річна сестричка  перебували вдома самі, без продуктів харчування, у незадовільних санітарно-гігієнічних умовах, у той час як їх мати вживала алкогольні напої, - говориться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, покинутих жінкою дітей виявив її цивільний чоловік та сусіди. Після цього малюків одразу доставили до Дитячої клінічної лікарні №3, де їх оглянули лікарі. За їхніми висновками діти перебували у відносно задовільному стані.

Під процесуальним керівництвом прокурорів місцевої прокуратури зібрано достатні докази для обвинувачення матері дітей у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 135 КК України - завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство.

На даний час слідство у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт скеровано до Дарницького райсуду м. Києва для розгляду.

Також вирішується питання щодо позбавлення підозрюваної батьківських прав.

Нагадаємо, на Солом'янці у вогняний полон потрапила дитина та чотири дорослих.