У столичній мерії звертають увагу киян на зміни у постачанні електроенергії

У столичній мерії звертають увагу киян на зміни у постачанні електроенергії

Із 1 січня набирає чинності Закон України «Про ринок електричної енергії». Країна працюватиме в нових умовах ринку електроенергії, що передбачає серйозні зміни в постачанні та закупівлі електричної енергії, які необхідно врахувати. Про це сьогодні під час прес-брифінгу повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

-У першу чергу, ми хочемо звернутися до організацій, що управляють житловими будинками, до керівників, які управляють житлово-будівельними кооперативами, ОСББ – оскільки саме ці організації , посадові особи відповідальні за нормальну життєдіяльність людей у цих будинках, за роботу будинкової  інженерії, і тому без стабільного постачання електроенергії точно не обійтися. Зараз всі організації повинні організувати перехід на роботу в умовах нового законодавства, – повідомив заступник голови КМДА.

Також він наголосив, що згідно з рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), зростає ціна на електроенергію, що безумовно відобразиться на господарських процесах житлових організацій, зокрема, вартості їхніх послуг.

Інформація щодо нових умов постачання електроенергії у рамках нового законодавства для юридичних та фізичних осіб – дивіться у відео: https://bit.ly/2QWvQ3Z.

Читайте також у "Вечірньому Києві"  "Електрична реформа: що треба знати киянам та бізнесу про зміни з 1 січня" та "Підвищення квартплати для киян, вимкнене світло у під'їздах з 1 січня"та ліфтах"