Чотири яскраві кінопрем’єри до Нового року в столиці

Чотири яскраві кінопрем’єри до Нового року в столиці

В останній четвер 2018-го року вже панує пересвятковий настрій. Тому й картини в прокат виходять тематичні: для дітей - мультфільми про оленя і Льодові землі, для допитливих - задокументоване життя ведмедів, а для дорослих - вітчизняна комедія про кризу стосунків. 

Пригоди дракончика: «Табалуга»

Табалуга – звичайний невеликий дракончик. Тільки на відміну від своїх родичів у нього немає типових драконівських атрибутів – величезних крил, щоб літати, і вогняного дихання. Ну немає у нього поки цього вогника, як у інших. Друзі та прийомний батько його всіляко підтримують, щоб Табалуга не втрачав віру в себе. Дракончик вирішив, що його вогник просто не прокидається в теплому кліматі - і вирушив разом із друзями на пошуки Льодових земель. Там він зустрів нових знайомих, а головне – дівчину, у яку, схоже, закохався. Але знищити все, що Табалуга любить, готовий злісний сніговик Арктос. Урятувати дім повинен саме дракон. Йому потрібно тільки повірити в себе та знайти той самий вогник усередині.

«Елліот – найменше оленя Санти»

Великі мрійники і мрії мають великі. Навіть коли ти зовсім маленький поні Елліот, ти можеш іти до того, щоб стати колись в упряж до Санта-Клауса до його легендарних оленів. І тут у нього дійсно з'явився шанс, який не можна упустити: Блискавка, один зі старих оленів, вирішив піти на відпочинок буквально перед самим Різдвом. Елліот має 3 дні, щоб підготувати себе до змагання за місце в упряжі. Його суперники будуть набагато сильнішими, швидшими та могутнішими, але в них немає головного: мрії розвозити подарунки дітворі по всьому світу. Малюк зробить все можливе, щоб досягти своєї мети.

Справжні: «Ведмеді. Зародження життя»

Документальний фільм про життя сім’ї бурих ведмедів. Протягом семи місяців знімальна група спостерігала та розкривала секрети становлення новонароджених ведмежат: як вони адаптуються у світі дикої природи, навчаються знаходити їжу, уникати небезпек і потрапляють у пригоди. У фільмі підмічені неймовірні картини щоденного життя тварин, зокрема зворушливі сцени материнської любові. Сюжет цієї картини створений самою природою — люди лише задокументували його.

Романтична комедія:  «Я, Ти, Він, Вона» 

Десята картина Студії Квартал-95. Через 10 років подружнього життя у Яни з Максимом радше не любовні стосунки, а просто взаємна повага. Щоб щось змінити в житті, пара вирішила розлучитися. Суддя їм дав один місяць на роздуми – а раптом щось зміниться. І отримавши свободу, у їх життях з'явиться багато нових емоцій, неймовірні події і цікаві люди. Може, варто так завжди жити?

Режисерами фільму стали Володимир Зеленський і Девід Додсон.  У картині зіграли Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Агне Грудіте та співачка Надія Дорофєєва.

Нагадаємо, письменники та журналісти назвали кращі українські книги 2018-го року.