Діснейленд, Трансформери і Фіксики чекають на юних киян

Діснейленд, Трансформери і Фіксики чекають на юних киян

Юних киян і їхніх батьків запрошують відсвяткувати Новий рік з Фіксиками, з персонажами мультфільмів Діснейленду та Трансформерами досить просто. Варто лише завітати до Міжнародного Центру Культури та Мистецтв "Жовтневий палац" у новорічні свята.

Прем'єра Новорічного «Фікси Шоу — 2019. Фіксики грають у цирк!»

У Новому 2019 році Сімка, Нолик, Фаєр і ДімДімич запрошують глядачів у цирк. Виявляється, Фіксики можуть бути акробатами і навіть клоунами. Всі радіють зустрічі з ними. Тільки невгамовний ДімДімич виявляється таким неслухняним .... Через його неуважність діти та герої потрапляють у віртуальний полон до лиходія Гіпнозіо фон Глюка! ДімДімичу доведеться зрозуміти, що реальність цікавіша віртуальної гри: адже щоб перемогти справжнього супротивника, треба не просто натискати на кнопки, а й багато чого вміти, бути розумним і сміливим.

Вся вистава – це безперервна повчальна гра глядачів з Сімкою, Фаєром та Ноликом. Це єдине в Україні ліцензійне Шоу від творців мультфільму.

На всіх чекає атмосфера циркової вистави, Фіксики — акробати, а також трюки і фокуси, перетворення і навіть дресирований пилосос! 

Коли: 2-4 січня 2019 о 12:00 та 15:00

Квитки в касах та онлайн на Раrter та Karabas.

Прем'єра Новорічного мюзиклу «Змова в Діснейленді»

Улюблені персонажі мультфільмів зберуться на одній сцені, щоб разом з маленькими глядачами зустріти Новий рік. Діти разом з героями відправляться у незабутню подорож казками.

Казкові жителі готують Діснейленд до Нового року. Все майже готово, але на шляху до щасливої миті з'являється підступний пірат Чорна Борода, його помічник Джек Горобець та ціла армія піратів. Більш за все на світі вони обожнюють руйнувати, та цього разу їх головна ціль – зіпсувати Новорічне свято 2019 в Діснейленді. То як закінчиться казка – пірати стануть добрими чи жителі Діснейленду залишаться без новорічного свята?

Розгадати загадки безлюдного острову Моани. Пройти випробування у зачарованому замку чудовиська, щоб почути, як співає прекрасна Бель. Розтопити крижане серце Ельзи та врятувати довговолосу красуню Рапунцель від самотності. І врешті решт, визволити Діснейленд від зграї піратів. Справжні пригоди чекають на глядачів.

До речі, пісні з мультфільмів виконують професійні артисти, фіналісти популярних телевізійних шоу.

Коли: 6 січня 2019 о 12:00 та 15:00

Квитки в касах та онлайн Рarter.uaConcert.ua та Karabas.com.

Новорічне космічне шоу «Трансформери у пошуках планети»

Космічне шоу - це фантастичні пригоди, пізнавальна інтерактивна подорож у Космосі від планети до планети, цікаві зустрічі, незабутні враження. У своїй дивовижній подорожі, з безліччю пригод, трансформери навіть не підозрюють, що зустрінуть незвичайну планету під назвою Земля.

Космічне шоу нового формату буде цікаве і дітям, і батькам. На всіх чекають 18 унікальних персонажів – величезні справжні Трансформери та фантастичні жителі планет з прекрасною грою акторів, захоплююче шоу з світлотехнічними і лазерними ефектами.

Побувавши на 8 планетах, діти дізнаються, як влаштований Всесвіт. Для легкості сприйняття вся інформація подається в ігровому, гумористичному стилі, візуально доповнена великим екраном на сцені у вигляді ілюмінатора.

Коли: 5 січня об 12:00 та 15:00

Квитки в касах та онлайн на Parter.ua, Concert.ua та Karabas.com