За рік Київ залучив 700 млн грн внутрішніх інвестицій

За рік Київ залучив 700 млн грн внутрішніх інвестицій

У 2018 році на розвиток столиці було залучено понад 700 млн грн внутрішніх коштів, за рахунок яких Київ нині реалізує кілька інфраструктурних проектів у соціальній та спортивній сферах.

Про це повідомляє офіційний портал КМДА з посиланням на слова директора Департаменту економіки та інвестицій Наталії Мельник.

-У 2018 році Департамент економіки та інвестицій за результатами проведених конкурсів уклав 30 договорів на загальну суму 729,3 млн грн. Серед іншого, у рамках співпраці міської влади з підприємцями буде побудовано заклади освіти, облаштовано зупинки громадського транспорту та встановлено об’єкти спортивної інфраструктури у парках, - розповіла Наталія Мельник.

Вона повідомила, що за результатами раніше укладених інвестиційних договорів, у місті вже облаштовано футбольне поле (на території ліцею “Голосіївський” № 241), будуються житлові будинки, зводиться медичний центр на вул. Зоологічній.

- Зважаючи на потреби міста, вже розроблений пакет інвестиційних пропозицій, який налічує понад 50 проектів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, будівництва житла, медичних, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів та об’єктів рекреації. Наразі готується документація для проведення інвестиційних конкурсів у 2019 році, – зазначила директор Департаменту КМДА.

У наступному році також запланована реалізація проектів у сфері державно-приватного партнерства. Зокрема, впровадження системи безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

Окрім того, у рамках договору про надання консультативних послуг із Міжнародною фінансовою корпорацією буде розпочато підготовку проекту із реорганізації публічної інфраструктури лікарень.

Нагадаємо, як розповідав “Вечірній Київ”, теплова інфраструктура Києва потребує інвестицій у 1,2 млрд доларів.