Скільки коштує новорічна казка на Софійській площі

Скільки коштує новорічна казка на Софійській площі

На Софійській площі зараз триває величезний різдвяний ярмарок. Дерев'яні будиночки переповнені сувенірами, іграшками і, звичайно ж, смаколиками.

Обов'язково потрібно спробувати м’ясо засмажене на вогнищі цінова політика якого стартує від 60-100 грн та картоплю по-селянськи – 30 грн.

 Також, поласувати фірмовими солодощами, а саме яблуками у карамелі чи глазурі та зігрітись ароматним глінтвейном. До речі  на ярмарку великій вибір ароматного напою звареному, як на білому, так і на червоному вині з фруктами та спеціями. Вартість глінтвейну коливає від 60-100 грн.

Майстер з приготування глінтвейну Анатолій поділився рецептом з «Вечіркою».

-Готувати глінтвейн – це наче окремий вид мистецтва! Завдяки спеціям утворюється неймовірний аромат. І це створює особливий новорічний настрій. В напої є апельсини, лимони, родзинки, та прянощі – весь набір, який формує дух Різдва. Я готую на сливовому вині,– коментує Анатолій Плотницький.

Однією з улюблених розваг дітей є – карусель вартістю від 50-80 грн. Вона по особливому чарівна, тож бажаючих прокататись чимало…  До речі, проїхатися на коні можна не тільки на каруселі, а й на справжньому.

Мати п`ятирічної Меланки, розповіла, як відпочиває з дитиною на зимових канікулах.

-Моя дитина майже щодня просить прийти сюди, бо тут її улюблена карусель та коні… Не можу їй в цьому відмовити, пам’ятаю себе у дитинстві,  так само полюбляла такі розваги…-розповіла  Світлана Микитенко.

Також, на Софійській площі для киян та гостей столиці є резиденція Діда Мороза, тож, якщо ви переживаєте, що саме Ваш лист загубиться десь у дорозі, то Ви маєте чудову нагоду особисто передати його Діду Морозу.

ФОТО - Бориса Корпусенка