Подарунок для бабусі: посилку в село з Нового року відправити дешевше

Подарунок для бабусі: посилку в село з Нового року відправити дешевше

З 1 січня Укрпошта скасовує доплату для послуги “Укрпошта Експрес” за доставку посилок в сільську місцевість, таким чином економія за кожне відправлення складе для клієнтів 12 грн. Вартість не залежатиме від місця відправлення чи отримання посилки.

Про це  повідомляє офіційний сайт Міністерство інфраструктури України.

- Укрпошта доставить посилки до найвіддаленішого села України за найменшу ціну. З 1 січня відправити посилки Укрпоштою стає простіше та зручніше – для послуги Укрпошта Експрес скасовується доплата за доставку в село і економія за кожне відправлення для клієнтів складе 12 грн. Вартість не залежатиме від місця відправлення чи отримання посилки, - наголошується у повідомленні.

Згідно інформації Міністерства, з початку року Укрпошта спрощує параметри відправлень і не рахуватиме для посилок об’ємну вагу - лише фізичну.

З 1 січня для посилок, які відправлятимуть за тарифами послуг Експрес та Стандарт, діє єдиний розмір найбільшої сторони відправлення – до 70 см. До 31 грудня 2018 року для послуги Експрес проміжний розмір складав 35 см, для послуги Стандарт50 см.

При цьому найдешевша доставка Укрпошти Стандартстане ще доступнішою – з початку року буде зменшено оціночну вартість відправлення з 1,2% (не менше 3 грн) до 1% (не менше 1 грн).

Загалом, за даними МІУ, вартість послуг Стандарт, Експреста Укрпошта SmartBox залишиться майже на третину вигіднішою від вартості у інших операторів поштово-логістичного ринку країни. 

Нагадаємо, Укрпошта безкоштовнодоставлятиме товари однієї з найбільших інтернет-книгарень країни мережі Yakaboo