Заборгованість по зарплаті у Києві зменшилась на 9,5 млн грн

Заборгованість по зарплаті у Києві зменшилась на 9,5 млн грн

Заборгованість із виплати заробітної плати у місті Києві станом на 1 грудня 2018 року зменшилась у порівнянні з попереднім місяцем на 9,5 млн грн, загалом борг склав 161,6 млн грн. Такі дані були оприлюднені під час засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у м.Києві, яке відбулося 21 грудня.

Про це повідомив Департамент соціальної політики КМДА на своїй сторінці у Facebook.

- Загальна ситуація щодо стану виплати заробітної плати по місту Києву покращилась. Згідно попередніх статистичних даних, станом на 1 грудня 2018 року борг із виплати заробітної плати по місту склав 161,6 млн грн. Це на 9,5 млн грн менше у порівнянні до попереднього місяця, - прокоментував директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

За його словами, протягом грудня 2018 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах міста, які за даними органів державної статистики на 1 грудня 2018 року значились в переліку боржників, зменшилась на 23 млн грн та на 21 грудня 2018 року складала 138,5 млн грн.

Під час засідання тимчасової комісії було заслухано керівників підприємств щодо причин виникнення заборгованостей та стану їх погашення.

За результатами засідання комісія прийняла рішення направити звернення КМДА до Пенсійного фонду, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства аграрної політики України, а також до Уповноважених осіб Фонду гарантування вкладів фізичних осіб задля прискорення погашення існуючих боргів із заробітної плати.

Нагадаємо, як повідомляв "Вечірній Київ", будівельники Києва зароблятимуть більше - на спорудженні об’єктів, які фінансуються з міського бюджету, пропонують платити в середньому 11 тисяч гривень.