Що пропонує киянам Зимова Країна мрій на Лівому березі

Що пропонує киянам Зимова Країна мрій на Лівому березі

Вперше на Лівому березі Дніпра а підтримки Київської міської державної адміністрації разом із ГО «Країна мрій» та особисто Олегом Скрипкою проходить масштабний різдвяно-новорічний мистецький проект "Зимова "Країна мрій" на Лівому березі". 

Різдвяне містечко та найбільша різдвяно-новорічна локація Лівого берегу Києва працює щодня з 10.00 до 22.00 на майданчику біля Міжнародного виставкового центру (МВЦ), Броварський проспект, 15., м. Лівобережна.

На вихідних тут показували різдвяний дитячий мюзикл "Лускунчик: війна і мир". Незважаючи на морозну погоду, актори справилися чудово.

З 26 по 30 грудня на сцені відбуватимуться виступи фольклорних та дитячих колективів. 

Біля новорічної ялинки розташувалася Резиденція Святого Миколая. Будь-яка дитина може зайти в гості до Святого Миколая, розказати віршик, сфотографуватися та отримати солодкий подарунок. І все це абсолютно безкоштовно. На вході, очікуючи своєї черги, можна почитати дитячих книжок. Працює резиденція щодня з 12.00 до 21.00 до 7 січня. 

Для маленьких відвідувачів є атракціони - паровозик, карнавал, вертольоти. Ціни: 50 грн.

Поруч знаходиться зона з їжею та гарячими напоями. Так, ціни на каву і чай стартують від 20 грн., глінтвейн коштує 75 грн., бургери 60, є також шашлики, картопля. 

Нагадаємо, чим вражає зимове 3D-шоу «Winterra. Легенда казкового краю» на ВДНГ.