Київ закупить великий стаціонарний снігоплавильний комплекс, а поки скористається пересувними

Київ закупить великий стаціонарний снігоплавильний комплекс, а поки скористається пересувними

Під час вихідних днів, Київ майже дві доби засипало снігом.

-Завдяки превентивним заходам – своєчасному виходу на позиції. А їх у столиці 77 точок, обробці посипальними матеріалами доріг і крутих вулиць, шляхопроводів та мостів, - вдалося утримати дорожньо-вуличну мережу міста від заметів, - говорить ген директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв. – На дорогах працювали 389 уборочних машин та 470 осіб з бригад ручного прибирання. Сніг підгрібали, а інтенсивно вивозити його починаємо зараз. За минулу добу вивезено 1тисячу тон снігу, всього з початку зими – 27 тисяч тон. В нинішньому році у місті скоротилася кількість майданчиків для складування снігу, але на допомогу надійшли куплені снігоплавильні машини. Вони працюють на дизельному пальному й, за допомогою інфрачервоних грілок, сніг плавиться. В найближчих планах купити великий стаціонарний снігоплавильний комплекс, аби не складувати прибраний сніг на майданчиках. Такий комплекс матиме й систему очищення стічної води.

За словами Олександра Густєлєва, за останні дні використано для обробки доріг 3800 тон солі й 4,5 тисячі тон піщано-сольової суміші. Взагалі на складах, які місто поповнило ще в квітні-серпні є запас солі у 26 тисяч тон та 30 тисяч тон суміші. Деякі поставки за контрактами ще продовжуються.

-В цьому році Київ закупив 221 одиницю дорожньої притиральної техніки, - говорить Олександр Густєлєв. – 154 машини – це зимова техніка. В найбільші снігопади столиця може вивести на дороги 424 прибиральні машини.

Олександр Густєлєв також відмітив, що автомобілісти почали дослуховуватися порад, і тепер масово не виїжджають під час опадів на дороги. До того ж . – почали акуратніше паркуватися на узбіччях. Хоча для прибирання евакуатори доводилося застосовувати. Найбільше прибиранню снігу заважає великий потік транзитного транспорту через Київ.