Київ засипає снігом: на дорогах працюють «солерозкидачi»

Київ засипає снігом: на дорогах працюють «солерозкидачi»

На дорогах та вулицях міста працюють 334 одиниці снiгоприбиральноi технiки та 52 бригади з ручного прибирання КК «Київавтодор». Про це повідомили у комунальній корпорації.

Зранку в Києві сніг, тому підприємства «Київавтодору» працюють у посиленому режимі. На столичні дороги вийшли солерозкидачi, щоб не допустити утворення ожеледі та снігових накатів. Першочергово обробка посипальними матеріалами проводилась на вулицях зi складними умовами руху, мостах, шляхопроводах, спусках та підйомах, а також вулицях, якими курсує громадський транспорт.

Після обробки протиожеледними матеріалами естафету виконання робіт на дорогах міста перейняла техніка зі снігоочисним обладнанням.

Малогабаритна техніка та бригади з ручного прибирання проводять обробку посипальними матеріалами та прибирання від снігу підходів до наземних та підземних пiшохiдних переходів, сходових маршів, тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства «Київавтодору».

За прогоном Укргідрометцентру, сніг ітиме у столиці упродовж усього дня. Відповідно не припинятимуть роботи з прибирання від снігу вулиць і доріг і підприємства «Київавтодору».

Враховуючи погодні умови, «Київавтодор» звертається до водіїв із проханням: бути уважними та обережними на дорогах, дотримуватись Правил дорожнього руху та не залишати власні автомобілі обабіч вулиць та доріг, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.