Найпопулярніші імена якими називали дітей у 2018

Найпопулярніші імена якими називали дітей у 2018

Нерідко батьки хочуть, щоб їх дитина була особлива, не така як всі. Зазвичай індивідуальність малечі батьки підкреслюють вибором незвичного імені. Про це розповіли в Головному територіальному управлінні юстиції в місті Києві.

- Рідкісні імена помітно ідуть хвилями із року в рік. Проте іноді нестандартні імена присвоюються дитині, у зв’язку з національними традиціями їх батьків. Нагадаємо, що кожен громадянин україни, який досяг 14-ти років, має право змінити своє прізвище та (або) власне ім'я за згодою батьків або за згодою піклувальника, а також після досягення 16-ти років, має право на власний розсуд змінити своє прізвище та (або) ім’я, - пояснюють в управлінні.

Відтак, найпоширенішими іменами у 2018 році при державній реєстрації народження дітей у місті Києві стали:

Жіночі імена: Софія, Злата, Марія, Мілана;

Чоловічі імена: Максим, Артем, Олександр, Дмитро.

А от рідковживаними іменами виявились:

Жіночі: Єсенія, Роксолана, Радана, Тереза, Іріс, Агая, Фаїна, Ясновєда, Златояра, Касандра, Рада, Каталєя, Магдалина, Ляля, Леля, Вія, Мелоді, Кая, Лукерія, Грета, Кармен, Вєста;

Чоловічі: Азарій, Марсель, Златозар, Сварг, Кипріан, Закарія, Лео, Томас, Самійло, Тадей, Леонард, Соломон, Радомір, Дарко, Северин, Рувин, Оскар, Єремія, Фараон, Михва.

До слова, заяви про зміну імені приймаються відділом ДРАЦС за місцем проживання дитини, у тримісячний строк з дня її подання. За наявності поважної причини цей строк може бути продовжено, але не більш як на три місяці. Обмежень щодо кількості змін імені не передбачено.